Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Adalar Kokoreçci Tekin Usta
Adalar Kokoreçci Tekin Usta
30.09.2020 00:00:00

Sokak lezzetleri her geçen gün daha fazla kişiye hitap etmeye başladı. Türkiye'nin farklı illerinde insanların damak tadına hitap eden bu lezzetler şimdi İstanbul’da sevenleri ile bir araya geliyor.

Adalar kokoreççi Tekin usta birbirinden özel lezzetleri ile sizleri bekliyor. Kokoreç bağırsağın şişe sarılması ile yapılır. Günün her saati önünde kuyruklar göreceğiniz bu özel mekan İstanbul halkının beğenisini kazanmaya devam ediyor. İstanbul’un en popüler, en başarılı kokoreççilerinden biri olan Tekin usta hayatı boyunca kokoreç yemeyen kişilerin de kokoreçi sevmesini sağlıyor. Temizliğinden ve lezzetinden ödün vermeyen mekan güvenle yemek yiyeceğiniz lezzet duraklarından bir tanesidir. Bir ısırıktan sonra sizde bu mekanın müdavimi olabilirsiniz.

Kokoreçlerinizi ister mekan içerisinde isterseniz ayak üstü yiyebilirsiniz. Güler yüzlü ekini ile Kokoreççi Tekin Usta beklentilere fazlasıyla yanıt veriyor. İsteğe bağlı olarak tabakta ya da ekmek arasında servis edilen sokak lezzetleri ağzınızda unutulmaz bir tat bırakıyor. Çıtır çıtır ısıtılan ekmeğin yanında servis edilen döner ve kokorç yüzünüzde hafif bir tebessüm bırakıyor.

Güvenilir Kokoreç Tüketin

Adaların en sevilen mekanlarından biri olan Kokoreççi Tekin usta günün her saati sizlere sokak lezzetlerini başarılı bir şekilde sunabiliyor. İş ya da eğlence çıkışı bu kemanda soluklanabilir, unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca açık ayranı da müşterilerinin büyük beğenisini kazanıyor. Lezzet deneyimini zirvede bırakmak isterseniz midye dolma yiyebilirsiniz. Yemek sonunda gelen ikramlık çaylar da sizleri memnun ediyor. Adaların enerjisi lezzetle bir araya gelince unutulmaz anlar yaşanıyor.

Adaların simgelerinden biri olan tekin usta sokak lezzetlerini kendi mutfağında sizler için imal ediyor. İri kıyım olan kokoreç ve leziz döneri ile sizde sokak lezzetlerini çok iyi bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. İstanbul’da meşhur sokak lezzetleri Kokoreççi Tekin Usta’da sizleri bekliyor. Doyurucu ve ekonomik bir öğün geçirmek isteyenler bu mekanda soluğu alıyor. Midyeyi hem dolma hem de tavada yiyeceğiniz bu mekanda kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Kokoreç ekmeklerini tam tadına yemek için Tekin Usta’yı ziyaret edebilirsiniz.

Sokak lezzetlerinin bir numaralı mekanı Kokoreççi Tekin Usta Adalar güler yüzlü personeli, hızlı ve özenli servisi ile beklentilere fazlasıyla yanıt veriyor. Kokoreç sevmeyen kişilere dahi kokoreç yediren bu mekan kalitesiyle adından söz ettiriyor.

Diğer İçerikler