Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Adana Kebapçı Dürümcü Tekin Usta’yı Keşfedin
Adana Kebapçı Dürümcü Tekin Usta’yı Keşfedin
20.03.2019 00:00:00

Dürümcü & Kebapçı Tekin Usta’nın Adana Usulü porsiyonunda yer alan kömür ateşinde demlenerek pişen etin yanında közlenmiş domates, yeşil biber, süs biberi, bulgur pilavı, marul ve mevsim salatası ya da tercih ettiğiniz farklı bir salata çeşidiyle servis edilir. Adana Kebaba en çok yakışan ve yöresel bir içecek olan şalgam suyu ya da ayran ile afiyetle tüketilir. Yemek sonrası künefe veya fırında sütlaç tatlılarından birini tercih ederek de yemeğinizi bir şölene dönüştürebilirsiniz.

Dürümcü & Kebapçı Tekin Usta, damak çatlatan eşsiz Adana Kebap ve Adana Dürümü’nü öğle yemeği ve akşam yemeğinde ekonomik hale getirerek menü halinde müşterilerinin beğenisine sunuyor. Öğlen ekonomik menüleriyle bu lezzetleri öğle arası iş yemeklerinizde bu lezzetleri yakalayabilmeniz mümkün. Uygun fiyatlı ve doyurucu bu menüler ile daha rahat ve hızlı seçimler yapabilir ve bu lezzetlere 0212 580 01 44 no’lu telefonla sipariş hattından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 

Kebapçı Tekin Usta’nın mekânı kebap ve dürüm severlerin yeni adresi olma konusunda oldukça iddialı. Dürümcü Tekin Usta efsane lezzetlerini Küçükçekmece Adana Dürümcüsü, Florya Adana Dürümcüsü, Halkalı Adana Dürümcüsü, Yeşilköy Adana Dürümcüsü ve Yeşilyurt Adana Dürümcüsü olarak servis alanını her geçen gün genişletmeye devam ediyor.

Çok yakında yeni lokasyonlarda hizmet vermeye başlayacak olan Dürümcü & Kebapçı Tekin Usta’yla ilgili ayrıntılı bilgiye www.tekinusta.com web sitesinden ulaşabilirsiniz. Online sipariş sitesi, online Adana Dürüm sipariş, online Adana Kebap sipariş ve mobil uygulamasıyla da bu seçkin lezzetlere gece 04.00’a kadar rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Diğer İçerikler