Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Ataşehir Kokoreççi Tekin Usta
Ataşehir Kokoreççi Tekin Usta
28.09.2020 00:00:00

Ataşehir kokoreççi tekin usta  farklı damak tatları almak isteyenler için birbirinden güzel yemekleri sunuyor. Talepleriniz hızlı şekilde gönderilmektedir. 

Lezzetli Kokoreç Çeşitleri

Kokoreç yemek isteyenler için güzel hazırlanan ve sağlıklı şartlarda üretilen malzemelerle hizmet veriyoruz. Lezzetli kokoreçlerden çeşitli porsiyonlardan temin edebilirsiniz. Herkesin damak tadına uygun biçimde satın alacağınız kokoreçlerden ev ve iş yerlerinize sipariş verebilirsiniz.   Gününüzü daha güzel hale getirmek için yemek yemek ve sevdiğiniz yemek türlerinden bunu gerçekleştirmek son derece önemlidir. Gününüzün güzel geçmesi yediklerinizle alakalı bir durumdur. Özellikle keyifli bir iş gününde stresli dönemler yoğunlaşınca bu yoğunluğa mola verebilir ve tecrübeli bir usta elinden kokoreç yiyebilirsiniz. Ne kadar kokoreç yiyeceğiniz kendi seçimlerinize kalan bir durumdur.

Midye Sipariş

Kokoreççi Tekin Usta birbirinden güzel özenle hazırlanan midyelerden sunuyor. Haşlama ve hazırlama tekniklerinde uzman ekiple midye dolma siparişi alıyoruz. Dilerseniz kokoreç yanında midye dolma da ekleyerek sipariş verebilirsiniz. Tek seferde kaç tane yiyebileceğinizi ve toplamda kaç kişinin midye dolmalardan yiyeceğini hesaplayarak hızlıca telefondan siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Siparişlerinizde alternatif yemek çeşitlerimizi de değerlendirebilirsiniz.

Döner Porsiyon

Geleneksel yemeklerin en çok talep edilenlerinden biri dönerdir. Döner porsiyonları özenle yavaş dönen bölmede pişirilen et, tavuk olarak hazırlanmaktadır. Dönerlerimiz Tekin Usta tarafından birbirinden özel tatlarla servise çıkarılıyor. Döner yerken ince yaprak olarak kesilir ve talep edilen gram özellikleri doğrultusunda gönderilir. Dönerde içine konan yeşillik konusunda isteyip istemediğiniz bölümleri tarafımıza telefonda aktarınız. Döner yemek keyfinizi artıran ve proteini besin değeri yüksek bir ürün olması nedeniyle sağlığa katkı yapan bir işlemdir.

Hijyenik Ortamda Et Kullanımı

Hijyenik bir ortamda güvenli et hazırlığı yaparak fark yaratan çalışmalar sürdürüyoruz.  Döner, kokoreç, midye siparişleriniz için en iyi sonuçları almayı hedefliyoruz. Memnun kalacağınız yemeklerimizle her zaman yeniden tarafımıza sipariş verebilirsiniz. İş yerlerinizde düzenli olarak firmamızdan sipariş vermek güzel bir seçenek olabilir. Uygun fiyatlarımızla hem damak tadınıza hem de bütçenize uygun çözümler sunuyoruz. Döner sipariş ve kokoreç siparişlerinizde et miktarını ve ekmek çeşitlerini de belirtmelisiniz.

Diğer İçerikler