Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Avcılar Dürüm Siparişleriniz için 1999’dan bu yana hizmet veren Tekin Usta
Avcılar Dürüm Siparişleriniz için 1999’dan bu yana hizmet veren Tekin Usta
26.01.2019 00:00:00

Avcılar Dürüm

Türk mutfağı dendiğinde akla gelen lezzetlerden dürümün pek çok püf noktası vardır. Etinin özel besi eti olması, sosların özel olması ve garnitürünün taze olması gibi. Tekin Usta Avcılar dürüm restoranı olarak tüm bu detaylara büyük özen gösteriyoruz. Sizler için çok tercih edilen ürünlerimizden kampanyalar hazırladık.

Avcılar Dürüm Tekin Usta Kampanyalar

Kampanya Menü 1: Kokoreç, künefe ve koladan oluşan kampanyalı menümüz en çok tercih edilen ürünlerle oluşturduğumuz kampanyalardan biri. İster İzmir usulü ince kıyım ister sade bir şekilde kokoreçinizin siparişinizi verebilirsiniz. Kokoreçin ardından özel peyniri, köz ateşinde kızartılmış, şerbeti taze taze dökülüp sunulan künefenizi yiyebilirsiniz. Menü ile birlikte ana yemek, tatlı ve içeceğinizin keyfini kampanyalı bir şekilde çıkartabilirsiniz.

Kampanya Menü 2: Adana dürüm, künefe ve koladan oluşan 2. Kampanya menümüz ise daha çok Adana severler için. İnce ince satırla çekilen Adanamızın eti, taze domates ve salatamızla birleşiyor. Damakları çatlatan bu Adana dürümün ardından künefenizin tadını çıkarabilirsiniz.

Kampanya Menü 3: Üçüncü menümüz ise porsiyon tavuk, patates, pilav ve salatadan oluşuyor. Tatlı olarak künefe ile servis edilen menünü kolası ile oldukça uygun bir fiyata geliyor.

Avcılar Dürüm Hızlı Hizmetin Adresi: Tekin Usta

Siparişimizin soğumadan özenli bir şekilde ulaştırılması artık online siparişte en önemsediğimiz unsurlardan biri. Hızlı ama güzel paketlenmiş bir yemek yemek istiyoruz. Bu yüzden Avcılar dürüm restoranı Tekin Usta olarak hızlı, güzel bir paketleme sistemi ile siparişinizi en kısa sürede size ulaştırıyoruz.

Yeniliklere açık bir şekilde kendimizi güncellemeye devam ediyoruz. Siparişlerinizi internet sitemizden verebileceğiniz gibi Google Store ve App Store bulunan uygulamamızı indirerek de verebilirsiniz. Uygulamamız ya da internet sitemizden vereceğiniz siparişlerinizde %10 indirim kazanacağınızı biliyor musunuz? Kampanyaları menülerimiz ve %10 indiriminizi kullanarak çok uygun fiyatlara, farklı lezzetleri tadabilirsiniz.

11.00-03.30 arası açık olan restoranımız, geniş bir ödeme şekline de sahiptir. İster kredi kartı ister nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Sodexo ve ticket yemek fişlerini de kullanarak sipariş verebilirsiniz. Tekin Usta Avcılar dürüm restoranına iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Diğer İçerikler