Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Avcılar Dürümcü ve Avcılar Yemek Sipariş Noktası Tekin Usta
Avcılar Dürümcü ve Avcılar Yemek Sipariş Noktası Tekin Usta
26.01.2019 00:00:00

Avcılar Dürümcü

Lezzetli bir dürümün püf noktaları: Kalite bir et, taze yeşilliklerle oluşturulmuş salata ve lavaşın özenle sarılmasıdır. Tekin Usta Avcılar dürümcü olarak etimizi daima yıllardır birlikte çalıştığımız kasaplardan alıyoruz. Etin dürüme uygun bölgelerini seçerken özen gösteriyoruz. Yeşilliğimizi ise halden taze taze alıyoruz. Çünkü iyi bir et ve yeşilliğin tazesi dürümün değişilmez iki parçasıdır. Eğer bu iki ürünün kaliteli ise dürümünüzün lezzetine lezzet katacaktır. Avcılar dürümcü Tekin Usta bu iki önemli tarife ek olarak yılların getirdiği ustalıkla özel bir sos da hazırlamaktadır. Hazırlanan özel sos, dürüme lezzet katarken etin de tadını daha iyi almanızı sağlıyor.

Avcılar Dürümcü: Tavuk Dönerin Değişilmez Adresi Tekin Usta

Tavuk dürüm son zamanlarda gençler arasında oldukça popüler. Paket servislerinin yaygınlaşması ve pratik oluşu ile gençlerin vazgeçilmezi olan tavuk dönerin değişilmez adresi Tekin Usta. Nohut dürüm, kaşarlı dürüm gibi son zamanlarda dürüme yeni soluklar getiren tarifleri de deneyerek menümüze canlılık getirmeye çalıştık.

Özel sosu ve özenle dinlendirilmiş bir şekilde marine edilen tavuk dönerimizi kaşarla buluşturduk. Kaşarın o mükemmel lezzeti, tavuk dönerimizle birlikte güzel bir uyum yakaladı. Avcılar Dürümcü Tekin Usta olarak kaşarlı tavuk dönerinize turşu, domates, ketçap, mayonez ve patates ekliyoruz. İsteğinize göre malzeme ekleyip, çıkartabilirsiniz. Yine menümüzde Hatay usulü özel soslu tavuk dürümümüz, ekmeği ile özel tombik tavuk dönerimiz ve tam ekmek dönerimiz bulunmakta.

Hızlı Hizmet, Dayanılmaz Lezzet: Avcılar Dürümcü Tekin Usta

Etin kalitesi, yeşilliğin taze olması kadar artık paket servisinin hızlı olması da önemli bir etmen. Her ne kadar özenle hazırlanmış olsa da soğumuş bir dürümü ya da ızgara köfte kimsenin önceliği değildir. Bunu çok iyi bildiğimiz için İstanbul’un pek çok semtine hızlı paket servisi hizmetimiz vardır. Siparişiniz soğumadan, ızgara köfte, kokoreç ve dürümünüzün tadını doya doya çıkartabilirsiniz. Avcılar dürümcü Tekin Usta olarak geniş bir ödeme ağına sahibiz. Ödemelerinizi; nakit, kredi kartı ve sodexo-ticket yemek çekleri ile yapabilirsiniz. Her siparişinizde %10 indirim kazandıran sipariş sistemimize App Store, Google Play ve internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Diğer İçerikler