Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Avcılar Yemek Siparişi Adresi Tekin Usta
Avcılar Yemek Siparişi Adresi Tekin Usta
14.02.2019 00:00:00

Avcılar Yemek Siparişi

Türk mutfağının en sevilen yemeklerinden biri olan köfte, Tekin Ustanın özel baharatı ve iç harcı ile mükemmel bir uyum yakalayan Tekin Ustanın köftesi menümüzde en çok tercih edilen ürünlerimizden. Pratik ve doyurucu olmasından dolayı tercih edilen köftelerimizi ekmek arası ve porsiyon olarak iki şekilde sunuyoruz. Ekmek arası köftemizi domates ve soğanla servis ediyoruz. Soğan, patates, salata, közlenmiş biber ve domatesle hazırladığımız porsiyon köftemiz, özel dana eti ile yapılıyor. Porsiyon köftenin yanında kilo köftemizi de özellikle piknik ve diğer kalabalık etkinlikleriniz için öneriyoruz. Garnitürleri ile bolca yiyebileceğiniz kiloluk köftemiz ve porsiyon köftemiz de müşterilerimiz arasında en çok tercih edilen yemeklerimizden.

Hızlı Hizmet Arayanların Ortak Noktası: Avcılar Yemek Siparişi Tekin Usta

1999 yılından bu yana Florya’da hizmet veren meşhur kokoreççi Tekin Usta, ilerleyen yıllarda paket gönderim hizmetini de genişletmiştir. Böylece siparişlerinizi size en kısa zamanda ulaştırıyoruz. Web sitemizde paket gönderim yaptığımız semtlerin detaylarını bulabilirsiniz. Şubelerimizin açık olup olmadığını yine sitemizin üst kısmından kontrol edebilirsiniz. Paket gönderiminin yanında, geniş bir ödeme ağıyla kolayca ödeme yapabilirsiniz. Nakit, kredi kartı ve sodexo-ticket gibi yemek fişleri ile de ödeme yapabilirsiniz.

Yemekten Sonra Tatlı Zamanı

Tatlı menümüzde; sütlaç, supangle ve künefe bulunuyor. Tüm tatlılarımızı en iyi kalite malzemeden üretiyor ve doğal ateşte hazırlıyoruz. Künefemizin özel dil peyniri ile bakır kaplarda hazırlıyoruz. Mangal ateşi ve bakır kapların buluşması mükemmel lezzetin ilk adımı. Daha sonrasında kararında hazırladığımız şerbeti ile mükemmel bir lezzete ulaşan künefemiz yenmeye hazır hale geliyor.Sütlacın üzerindeki o hafif yanık tabakayı pek çoğumuz seviyoruz. Restoranımızdaki fırınımızda, organik sütlerle hazırladığımız sütlacımızı o tatlı yanıkla birlikte servis ediyoruz.

11.00-03.30 çalışma saatlerimiz içerisinde Avcılar yemek siparişi için Tekin Ustayı arayabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Yine aynı şekilde iOS ve Android için geliştirdiğimiz Tekin Usta uygulamamızı indirip oradan da sipariş verebilirsiniz. Tüm eşsiz yemeklerimizi sizlerle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Hemen sipariş vermek için web sitemizi ya da uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Diğer İçerikler