Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Bağcılar Kokoreççi Tekin Usta
Bağcılar Kokoreççi Tekin Usta
29.09.2020 00:00:00

Yıllardır  sektörde  başarıyla ilerleyen Bağcılar kokoreççi tekin usta  güzel bir öğün yemek isteyenlere oldukça iyi bir alternatif sunuyor.

Ağır Pişen Kokoreç Sipariş 

Ateşin doğru şekilde kullanılması ile gerçekleşen ağır pişim teknikleri kokoreçten alacağınız tadın üst seviyelerde olmasını sağlar.  Kokoreç döndürülerek, özenli bir zeminde ağır şekilde hazırlanmaktadır. Bütün yatay rulo halindeki kokorecin yüzey kısmı ve iç bölümleri eşit şekilde pişse de dış kısımları daha kızarmış şekilde görülmektedir. Kızaran kısımların tadı da güzel olur ve  iştah açıcı etki yapar.

Ekmek arası kokoreç siparişi en güzel seçeneklerimizden biridir ve Tekin Usta Kokoreç bünyesinde  bu tada  doyamayacaksınız. Kokoreç tüketirken baharat ve acılı, acısız tüketim yaparken küçük parçaların bütünsel açıdan iyi bir çözüm  sunmasını görürsünüz. Kokoreç tadı özel bir tattır ve herkes sevmediği için bazen tartışmalara da  yol açar. Fakat kokoreci güzel bir yerden yediğinizi bilmelisiniz. Kokoreç sipariş Bağcılar  adresinize teslimat yapıyoruz. Ne kadar isterseniz buna göre hazırlıklarımızı yaparak servis paketini hazırlıyoruz.

Eve Telefonla Döner Sipariş

Eve kendiniz ya da misafirleriniz için eve döner siparişi verebilirsiniz. Dönerimiz en güzel etlerden hazırlanarak size sunulmaktadır. Döner eti tavuk, dana eti gibi çeşitlerden hazırlanarak paketlenir. Yeşillik, dürüm içerisine iyi gider. Dönerde ince yaprak kesim teknikleri ile özenle pişirilen bir alanda üretim yapılır.  Dönerin geleneksel bir yemek olduğunun bilincindeyiz. İçerisinde yoğun  protein olan döneri isterseniz üzerine yağ eritilerek de tüketebilirsiniz. Fakat kolesterolü olanlar için bu pek de tavsiye edilmez.  

Hangi dönemlerde eve döner siparişi verilir sorusu aslında sizin keyfinize kalan bir durumdur.  Bazı kişiler kendisi güzel ve farklı bir yemek yemek üzere döner sipariş edebilir. Bazı kişiler döner siparişini arkadaşlarıyla, misafirleriyle, akrabalarıyla düzenledikleri bir yemek etkinliğinde tüketebilir. Kaç paket servis talebiniz varsa  buna göre sizlerin beklentisini karşılayan bir firmayız. Kapasitemiz her  geçen gün gelişerek ilerlemektedir.

Midye Dolma Hızlı Teslimat

Hızlı teslimat avantajlarını bulabileceğiniz Kokoreççi Tekin Usta midye dolma siparişlerinizi güvenle karşılamaktadır. İçerisinde limon, baharat gibi tatları da bulacağınız bu benzersiz tadı sizlere gönderiyoruz.

Diğer İçerikler