Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Başakşehir Kokoreççi Tekin Usta
Başakşehir Kokoreççi Tekin Usta
29.09.2020 00:00:00

Farklı yemek arayanlar için Başakşehir kokoreççi tekin usta  beklentinizi karşılayan şekilde siparişlerinize yanıt verir.

Kesit Kokoreç Sipariş

Kokoreç Türkiye’de son 50-60 yıl içerisinde daha fazla tüketilen bir yiyecektir. Atıştırmalık, ana öğün, iş çıkışı yemeği, eğlence çıkışı yemeği gibi seçeneklerle yiyebilirsiniz. Tüketimi geniş bir kitle  üzerinden yapılan bu yiyecekte  kuzu ince bağırsağı ve bumbar ile yağ  bulunmaktadır.

İyi kokoreç yiyeceğiniz doğru adres için Tekin Usta,  teknik açıdan uygun şekilde kokoreç hazırlığı yapar. Damak tadınıza uyan bir kokoreç deneyimi yaşarsınız. Kesit kokoreç, kokoreçten bir yuvarlak bölüm kesilerek ve bundan istenen porsiyonda  hazırlanarak gönderilen siparişlerdir. Kesit kokoreç tüketimi oldukça güzeldir. Dilerseniz küçük parçalara ayrılan şekilde de özel baharatlarla tüketebilirsiniz. Firmamız bu alanda en iyi olma iddiasındadır.

Başakşehir Midye Dolma

Tekin Usta’da Başakşehir midye dolma sipariş  taleplerinize en güzel şekilde yanıt veriyoruz. Midye dolmalarımız özenle haşlanır ve en iyi yerlerden seçilir. Bu seçimler sayesinde  oluşan tat daha da güzel olmaktadır. Deniz ürünü olan midyelerin içerisindeki et oldukça  besleyicidir.  Midye tüketimini hafif acılı tadı ile kendinize ödül vermek istediğinizde yapabilirsiniz. İsterseniz kokoreç siparişinizin üzerine midye dolma ile de tüketim yapabilirsiniz. Hafif ekşi tadıyla kokoreçten sonra  sizi ferahlatıcı bir his verebilir.

Midyeleri okul çıkışlarında, iş yerlerinizde molalarda veya iş çıkışında, akşam bir etkinliğe gidince oradan çıktığınızda tüketebilirsiniz. Vitamin mineral açısından zengin ola bu yiyecek için ister 5 tane isterseniz de diğer çoklu paket türlerimizden alabilirsiniz.  

Öğle  Akşam Yemeği Döner   

Öğle veya akşam yemekleri için döner siparişi vermek üzere Tekin Usta seçimlerinizi bekliyor. Dönerlerimiz hijyenik ortamda özel pişirme yöntemleri ile sunulur. Hassas döner pişiricimiz ağır şekilde ateşe doğru döner ve etler yavaş şekilde dışardan içeri eşit biçimde pişer. Yaprak döner sipariş Başakşehir  ilçesinden hızlıca bu güzel tada ulaşabilirsiniz.

Bütçenize uygun siparişleri telefon numaramız üzerinden yaptığınızda  size birbirinden güzel tatlar gelecektir. İş yerlerinde düzenli olarak sipariş vermek üzere firmamızla uzun vadeli anlaşmalar yapabilirsiniz. Porsiyon hakkında telefonda taleplerinizi verirken bilgi de alabilirsiniz.

Diğer İçerikler