Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Basınköy Dürümcü Meşhur Dönerci Kokoreççi Tekin Usta
Basınköy Dürümcü Meşhur Dönerci Kokoreççi Tekin Usta
26.01.2019 00:00:00

Meşhur Kokoreççi Tekin Usta

İkinci beyin olarak nitelendirilen bağırsaklara iyi geldiği bilinen kokoreç, bağırsak floramızı ve buna bağlı olarak bağışıklık sistemimizi güçlendiriyor. Popülerliği günden güne artan kokoreç yeni sunum şekilleri ile de adından söz ettiriyor. Türk mutfak kültürünün en önemli yemeklerinden biri olan kokoreçin farklı sunumları ile Basınköy Dürümcü Tekin Usta olarak karşınızdayız.

Kokoreç zevkini daha uzun süre yaşayabilmeniz için Uzay Kokoreç ile karşınızdayız. Hepimizin bildiği gibi kokoreç tadına doyulmayan, yedikçe daha da istenen bir yiyecek ve biz de bunu bildiğimiz için daha uzun süren kokoreç lezzeti için tam porsiyon uzay kokoreçi menümüze dahil ettik. Uzay kokoreçi yarım ekmek arasına; kekik, pul biber, kimyon ve tuz ile harmayanlarak servis ediyoruz. Uzay kokoreçe ek olarak en çok satanlar listemizde yer alan halka kokoreçimizi de deneyebilirsiniz. İnce kıyım kokoreç severler için Basınköy dürümcü Tekin Ustamızın ince satır çekimi ile hazırlanmış İzmir kokoreçini öneriyoruz.

Kokoreçi daha sade, baharatı az sevenler de var bunun için sade kokoreç severlere özel ‘’Sade Kokoreç’’ menülerimiz de mevcut. Kekik pul biber ile servis ettiğimiz sade kokoreçlerin içeriklerini yine siz belirleyebilirsiniz. Kokoreçte olduğu gibi dürümde de sade lezzeti arayanlar için ‘’Sade dürüm’’ menümüzde yerini aldı.

Basınköy Dürümcü Tekin Usta: Kokoreçin Dostu Midye Dolma

Kokoreç diyince Midye dolmayı anmamak olmaz. Mutfağımızın atıştırmalık listesini başında yer alan Midye Dolma yine damak çatlatan lezzetlerimizden birisi. Midye dolmalarımızı 10’lu 20’li ve 30’lu paket şeklinde satıyoruz. Midye dolmalarınız ve kokoreçinizi yedikten sonra Basınköy dürümcü Tekin Ustanın özel peynirle hazırladığı künefemizden yiyebilirsiniz. Künefe tatlısına ek olarak, fırın ateşinde hazırladığımız supangle ve sütlacımız da hizmetinizdedir.

Basınköy Dürümcü Tekin Usta: Paket Servisi ve Ödeme Şekilleri

Basınköy dürümcü çeşitliliği olarak potansiyeli olan bir semtimiz. Bu yüzden potansiyeli değerlendirmek adına gelişmiş paket servisi ağımızla Basınköy dürümcü arayışınıza, yılların tecrübesi ve iş ahlakı ile Kokoreççi Tekin Usta alternatif olacaktır.

Diğer İçerikler