Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Basınköy Yemek Siparişleriniz için Meşhur Kokoreççi Tekin Usta
Basınköy Yemek Siparişleriniz için Meşhur Kokoreççi Tekin Usta
31.01.2019 00:00:00

Özenle Seçilmiş Malzeme, Damak Çatlatan Lezzetler İçin: Kokoreççi Tekin Usta

1999 yılında Florya’da hizmet vermeye başlayan Tekin usta, sizler için en özenli malzemeleriyle en güzel lezzetleri yakalamak için çalışıyor. Gelişen teknolojiyle beraber gerek akıllı telefon uygulamalarından kolay sipariş, gerek kredi kartı ile kapıda ödeme imkanlarından Basınköy, Florya ya da Avcılar fark etmeksizin Tekin usta lezzetlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Vereceğiniz ilk siparişlerde %10 indirim kazandıran Tekin Usta, hem bütçe dostu kampanyalı dürüm ve kebap menüleri ile tercih listelerinin en üst sırasında yer almalı. Yoğun istanbul karmaşasından  sonra yemek hazırlamak için vakit bulamayanlar için oldukça hızlı paket servisimizle siparişiniz en kısa sürede evinizde. Ödemelerinizi nakit, kredi kartı ve çeşitli yemek kartları ile yapabilirsiniz. (Sodexo, Ticket gibi)

Menülerimizde en çok tercih edilenler listesinde arasında doğu yöremizin vazgeçilmez lezzetlerinden Urfa dürüm yer alıyor. Mevsimine uygun özenle seçilen malzemeler ile Tekin Ustamızın olmazsa olmaz Urfa dövme zırhını uygun tekniklerle birleştirip Basınköy yemek severler için özenle hazırlıyor. Doyurucu porsiyonu ve düşük fiyatlandırılması ile sizleri bekleyen Tekin Ustadan yapacağınız ilk siparişlerden %10 indirim kazanma şansını yakalayın! Urfa Kebapla birlikte Adana kebabımız da çokça tercih edilen siparişlerimizin arasında yer alıyor. Köz ateşin üzerinde yavaş yavaş kızaran satırdan geçen dana etimiz lavaşın içerisinde mevsimine uygun taze seçilmiş yeşilliklerimizle buluşuyor. Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız tedarikçilerimiz sayesinde etin her mevsim en güzel yerini alıyoruz. Besi hayvanının o kokulu eti Tekin Ustamızın maharetli elleri ile buluşuyor.

Adana Dürüm ve Urfa Dürüm İçin Meze Önerileri

Kalabalık bir misafir sofrası için Adana Kebap hazırlığı yapıyorsanız birazdan vereceğimiz meze tarifleri ile güzel bir sunum hazırlayabilirsiniz. Öncelikle meşhur Tekin Usta Basınköy yemek ve kebap siparişinizden sonra, Adanalarınızın yanına soğan salatası, marul salatası ve karışık ekşili salata yapabilirsiniz. Yine menümüzde bulunan patlıcan ve domates porsiyonlarımızdan sipariş edebilirsiniz. Yine patlıcanlı yoğurt bu iki kebap menüsü ile gidecek en özel mezelerden biridir. Basınköy yemek restoranı olarak, kebap menülerinin yanında bol yeşillik ve biraz zıt bir tad olan ekşili-yoğurtlu mezeleri öneriyoruz.

Diğer İçerikler