Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Bayrampaşa Kokoreççi Tekin Usta
Bayrampaşa Kokoreççi Tekin Usta
28.09.2020 00:00:00

Bayrampaşa kokoreççi tekin usta  uygun fiyat ve tat garantisiyle size siparişlerinizi özel paketlerde göndermektedir.

Kuzu Bağırsağı Kokoreç  

Süt kuzusu bağırsağı ve bumbar ile hazırlanan, aralara yağ konarak yatay biçimde kömür ateşinde pişirilen kokoreci Tekin Usta’da bulabilirsiniz. Günün dilediğiniz saatinde kokoreci ister tek ve ekmeksiz  kesit halde isterseniz ekmek arası olarak yiyebilirsiniz. Kokoreç ağır olarak piştiğinde tadı çok güzel olur ve eşit şekilde kızararak yiyim keyfini artırır.

Yeni bir tat arayanlar, ilk kez kokoreç yiyecekler için doğru adrestesiniz.  Özel baharat hazırlığı ile damak tadınıza  uygun, yeniden yemek isteyeceğiniz özel tatlar sunuyoruz. Kokoreci yeniden yemek isteyeceğiniz ve her defasında güvenle tüketebileceğiniz bir zemin vermekteyiz. 

 Kokoreç hem Türkiye’de hem de Yunanistan’da geleneksel bir özellik taşıdığı için sağlık açısından da faydaları görebilirsiniz. Kokoreç sipariş Bayrampaşa ilçesinde olabilecek en hızlı şekilde siparişinizi hazırlayarak teslim ediyoruz. Eğer iş yerinizde düzenli olarak sipariş talebiniz olursa uzun vadeli sözleşme yapılabilecektir.

Midye Kaç Tane Sipariş Vermeli?

Midye dolmalarımız oldukça güzeldir ve yedikçe yiyesiniz gelir. Kaç tane sipariş vereceğiniz kendi tüketim alışkanlıklarınıza göre belirlenecektir. Bazıları 50 taneye kadar tek başına sınırları zorlayabilir. Genellikle bir kişi için 5-15 arası limit gösterilebilir. Misafirleriniz gelmişse kişi başına bunu çarpabilir ve bu şekilde sipariş verebilirsiniz.

Deniz ürünü olan midyeyi limonlu ve baharatlı pirinçle özenli şekilde haşlayarak servis ediyoruz. Limonlu tüketim sizin ferahlık hissinizi artırır. Bağışıklık sisteminize katkısı olan mineralleri güçlü midyeleri hızlıca alabilirsiniz.

Tavuk Döner Porsiyon

Tavuk döner porsiyonu siparişi ile öğle veya akşam yemeğiniz oldukça güzel bir hale gelebilir. Tekin Usta’da dönerlerimiz özenli süreçle, yılların verdiği pişirme ve sunum tecrübesiyle hazırlanmaktadır. Döner yemeyi seven müşterilerimizi açık olduğumuz tüm saatlerde bekliyoruz. Döner sipariş bayrampaşa  ilçesinden gelen taleplerinize yanıt vermekteyiz. Dönerlerimiz doğru koşullarda ve yasal açıdan da uygun yerlerde bulundurulan etlerden yapılmakta, tadının güzelleşmesi için özenle hazırlanmaktadır.

 Döner porsiyonlarınızı ister ekmek dürüm arası ister tek et olarak talep edebilirsiniz. Tamamen damak tadınıza uyan seçimlerden alabilirsiniz.

Diğer İçerikler