Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Beşiktaş Kokoreççi Tekin Usta
Beşiktaş Kokoreççi Tekin Usta
30.09.2020 00:00:00

Beşiktaş kokoreççi tekin usta  ile doğru yerden kokoreç yemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Özel tatlarla damak tadınızı memnun etmeyi amaçlıyoruz.

Kokoreç Sipariş Beşiktaş

Yunanistan geleneksel yemeği olarak da bilinen kokorecin Türkiye’de 1960-1970 senesinden sonra çok daha fazla tüketildiği biliniyor. Pişirme tekniği ve kullanılan  malzeme açısından kokoreçler diğer et ürünlerinden farklıdır. Bu farklılık birçok kişinin bu tadı değerlendirmesi için cazip bir hal demektir. Kokoreç tüketimini ciddi anlamda alışkanlık haline getiren geniş bir kitleye özenle sunum yapıyoruz. Servislerimiz özenlidir ve zamanında teslimat için telefondan sadece sipariş verebilirsiniz.

Kokoreçlerimiz özenli paketlerine konmadan önce uzun süre ağır şekilde kömür  ateşiyle pişirilmektedir. Kokorecin bütünüyle yenmesi zor olacağı için halkalar halinde kesit kokoreç veya parçalarına ayrılmış kokoreç gibi tüketebilirsiniz. Parçalarına ayrılan kokoreçte baharat ve acı katılırsa çok güzel tatlar olabilir. Siparişinizde bunu değerlendirebilirsiniz. Fakat acı ve yoğun baharat dokunabilir, bu nedenle de kokoreç sipariş Beşiktaş tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.

Vitamin Deposu Midye Sipariş

Vitamin ve mineral yönünden etkili bir besin kaynağı olan midye dolmalar tadına doyamayacağınız şekilde hazırlanır ve paketlenir. Midyenin içindeki et ve pirinç haşlamasının üzerine limon sıkarak dilediğiniz kadar tüketim yapabilirsiniz.  Midye dolmanın kalorisi sizin için önemliyse bir tanesinde 26-30 civarı kalori vardır. 100 gramlık midye dolma tüketimi yapmak da  87-100 kalori arasında değişebilir. Pirinç ve tuz miktarına göre, midye büyüklüğüne göre bu değişecektir.

 Midye siparişlerinizde tane olarak hesaplama üzerinden paket gönderimi yapılmaktadır. Tekin Usta ile akıllardan silinmeyen midye deneyimine hazır olun. İlk kez midye yiyecekler için yeniden bizi denemek isteyeceğinizin garantisini veriyoruz.

Döner  ve İçecek Sipariş

İştah açan döner siparişlerinize en kısa sürede dönüş yaparak yemeklerinizi daha da güzelleştiriyoruz. Beşiktaş  döner sipariş  talebiniz ekonomik açıdan da sizi zorlamayacak şekilde sürdürülmektedir.

Et döner siparişinizin yanında isterseniz içecek de ekleyebilirsiniz. Paket çeşitlerimizi inceleyerek döner yanında ek taleplerinizi telefondan iletebilirsiniz. Döner porsiyonu gram açısından değişebilir. Döner sıcak veya ılık şekilde tüketildiğinde tadı daha da güzel olur.  

Diğer İçerikler