Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Beylikdüzü Kokoreççi Tekin Usta
Beylikdüzü Kokoreççi Tekin Usta
29.09.2020 00:00:00

Beylikdüzü kokoreççi tekin usta üzerinden siparişlerinizi ve telefonla verin ve yoğun tadın keyfini çıkarın.

Beylikdüzü Kokoreççi

Doğru koşullarda hazırlanan kokoreçlerimizle uzun yıllardır gelişerek ilerliyoruz. İstanbul’un birçok ilçesinde kokoreç sipariş ağımız vardır. Beylikdüzü ilçesinden başvurularınızda açık adres ve bilindik bir yerlerden bulunduğunuz alanı tarif edebilirsiniz.

Kokoreçlerde ne kadar paket siparişi talep ettiğinizi aktarmalısınız. Doğru miktarını  ayarlamak için misafir gelip gelmeyeceğini dikkate  alabilirsiniz. Bazı evlere misafir 4  kişiyle sınırlı olabilirken bazı evlerde iş yerlerinde 15-20  kişiye kadar kokoreç yemek isteyen olabilir. Bazen bir kişinin tüketeceği kokoreç miktarı da birkaç porsiyon olarak düşünülebilir. Özellikle  spor yapan kişiler hayvansal yağ ihtiyaçlarını ekmeksiz ve bolca tüketim yaparak giderebilmektedir. Hatta bütün kokoreci kesim olmadan talep eden müşterilerimiz de vardır.

Kesit haldeki Beylikdüzü kokoreççi siparişinizde içecek, ek yeşillik gibi eklemelerle tabak siparişi tüketebilirsiniz. Acılı acısız dürümle  veya ekmekle yiyeceğiniz kokorecinizde  bolca baharat talep edebilirsiniz.

Midye  Beylikdüzü

Tekin Usta Midye siparişinde lezzetli seçeneklerle, bol karabiberli ve limonlu ürünleri göndermektedir. Tadı daha da iyi hale getirilen midye dolmalardan sayı olarak dilediğiniz kadar sipariş alabilirsiniz. Midyeleri akşam atıştırmalık gibi veya kokoreç üzerine tat olması için düşünebilirsiniz.

Midyeyi ilk defa yiyeceklerin baharat ve acı yanında yoğun tadı da deneyimlemesini istemekteyiz. Kokoreç üzerine midye dışında döner üzerine midye de yenebilir. Damak tadı herkeste  farklı bir şekilde cereyan eder.

Midye tüketiminde Tekin Usta farkını hissedeceksiniz. İlk deneyiminizden sonra yeni siparişleriniz için sizleri bekliyoruz.

Beylikdüzü Döner 

Beylikdüzü  döner fiyatları  ekonomik seçeneklerle belirlenmektedir. Döner etimiz tüm kurallara uyan alanlardan seçilmektedir. Dürüm, ekmek arası döneri et dönerden seçebileceğiniz gibi tavuk dönerden de seçebilirsiniz.

Döner siparişinizde yeşillik ve özel eklemeler istiyorsanız bunu tarafımıza aktarmalısınız. Bazı iş yeri müşterilerimiz sürekli bu talebi söylemektedir. İş yerlerinin dışında ilk kez siparişlerinizde içerikler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dönerlerimiz Tekin Usta’nın yıllardır devam eden tecrübesiyle yapılmakta ve özenle süslenmektedir. Detaylarda önemli farklar yaratan yemekler sunuyoruz.  Uzun vadede ilerlememizde sizlerin memnun kalması son derece önemlidir.

Diğer İçerikler