Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Büyükçekmece Kokoreççi Tekin Usta
Büyükçekmece Kokoreççi Tekin Usta
30.09.2020 00:00:00

Ağzının tadını bilenler Büyükçekmece Kokoreççi Tekin Usta’da buluşuyor. Kokoreççi Tekin Usta, kendine has yöntemlerle kokoreç, midye dolma ve döneri satışa sunuyor.

 

Kokoreç Denilince Akla Tekin Usta Gelir

Büyükçekmece kokoreççilerinin hizmet verdiği, sokak lezzetlerinin kralı olan kokoreç uzun yıllardır sevilen bir lezzet olarak karşımıza çıkmaktadır. Eşsiz lezzetiyle bir kez yiyenlerin tekrar yemek istediği kokoreç kendine has yapım aşamalarından geçerek tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Kokorecin nerede yapıldığı, nasıl yapıldığı ve içeriğinde neler olacağı ziyadesiyle önem arz etmektedir.

Kokoreçlerimizi kuzu bağırsağından hazırlıyor, güzelce pişirerek ve hijyen kurallarına dikkat ederek hazırladığımız kokoreci tercih ettiğiniz baharatlarla harmanlıyor.  Bu lezzetin tadına doyamayacağınızdan herhangi bir şüphemiz yoktur.

Günün her saatinde önünde kuyruk olan bir mekân olan Büyükçekmece Kokoreççi Tekin Usta’da özel ateşiyle pişen kokoreç ve her zaman çıtır olan ekmek birbiriyle buluştuğunda bizi tercih edenlerin alabileceği lezzeti doruklara çıkartıyor. Büyükçekmece’de olup bizleri tercih eden kokoreç sevenlerin bol malzeme ile kokoreç için ideal bir mekân olarak karşısına çıkmaktayız. Kokorecin yanı sıra midyelerimizin tadına bakmadan da geçmeyin.

 

Midye ve Dönerde de İddialıyız

Büyükçekmece Kokoreççi Tekin Usta olarak kokoreçte ne kadar iddialı isek midyede de bir o kadar iddialıyız. Midye sevenlerin en çok dikkat ettiği unsurların midyenin temiz olması, içeriğinin dolmadan ziyade midye ağırlıklı olması ve lezzetli olmasıdır.

Yaz gelince deniz ürünlerine daha çok ilgili gösteriyor oluyoruz. Elbette bunlar arasında en vazgeçilmez olan midye dolmadır. Baharatı dengeli, bol limonlu midye dolması yemek isteyenlerin mutlaka bize uğraması gerekmektedir. Üstelik bize uğradıklarında midye dolmalarında yaşayabilecekleri en büyük zorluk kaç tane yenildiğinin farkına varılmamasıdır. Ayrıca midye sevenlerin bizlere uğrama zorunluluğu bulunmamakta. Bize ulaşanlara midyeleri evlerine kadar ulaştırıyoruz.

Hiç şüphe yok ki, birçoğumuzun en sevdiği hazır yiyecek olarak karşımıza döner çıkmaktadır. Bu noktada Büyükçekmece Kokoreççi Tekin Usta’nın dönerlerini eşsiz ve lezzetli kılan kullanılan bol malzeme ve pişirilme şekli. Civardaki işyerlerinde çalışan birçok kişi öğle yemeğinde güzel bir döner yemek için bize uğradığında büyük bit sıra ile karşılaşabilir. Fakat sizleri bu dertten kurtarmak için aynı zamanda sipariş hattı ile sizlere sipariş vermeyi sürdürmekteyiz. Büyükçekmece Kokoreççi Tekin Usta olarak sizlerle buluşmayı bekliyoruz.

Diğer İçerikler