Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Çatalca Kokoreççi Tekin Usta
Çatalca Kokoreççi Tekin Usta
1.10.2020 00:00:00

Sokak lezzetlerinin vazgeçilmezi olan kokoreç Çatalca Kokoreççi Tekin Usta ile alışılagelmişin dışında biz lezzet olarak karşınıza çıkıyor. Bu benzersiz lezzete hayır diyemeyeceksiniz.

 

Kokoreççi Tekin Usta’yı Mutlaka Deneyin

Çatalca kokoreççileri arasında en uygun fiyat ve lezzet Tekin Usta’da. Günlük kuzu bağırsaklarından taze olarak imal ettiğimiz kokoreci yavaş yavaş pişirerek geniş baharat havuzumuzdan tercih ettiğiniz baharatlarla harmanlayarak servis ediyoruz. Üstelik bu eşsiz lezzeti artık evinize kadar ulaştırıyoruz.

Kokoreç sevenlerin buluştuğu ve herkesin memnuniyetle ayrıldığı Çatalca Kokoreççisi Tekin Usta’da kokoreç yediğinizde hayatımda yediğim en iyi kokoreç diyeceğinizden eminiz. Bu konuda oldukça iddialıyız.

Genellikle kokoreç geceleri tüketilen ve arkadaş ortamının vazgeçilmezi olan bir yiyecektir. İyi bir kokoreç severseniz ve bu konuda titizlikle seçici davranıyorsanız yalnızca bir telefon uzağınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

 

Kokoreç Bizim İşimiz

Kokoreç denilince akla işini aşkla yapan Çatalca Kokoreççi Tekin Usta gelir. Farklı tercihleri bir arada bulunduran Çatalca Kokoreç Tekin Usta hem kokoreç hem midye dolma hem de döner satışı gerçekleştirmektedir. Elbette bir arkadaş ortamında kokoreç sevmeyen biri olabilir. Biz de buradan hareketle, kokoreç severleri düşündüğümüz kadar döner ve midye severleri de düşündük ve bu benzersiz üç lezzeti tek çatı altında topladık.

Yılların getirdiği çalışmalarımız bir yorgunluğa değil tecrübeye dönüştü. Diğer kokoreççilerden farklı olarak kendimize has pişirme yöntemlerimiz, tedarikçilerimiz, baharatlarımız ve soslarımız bulunmaktadır. Kaliteden ödün vermeden kokoreç, midye dolma ve döner satışı gerçekleştiriyoruz.

Hazırlanışından tutun, paketlemesi ve servisinde özenle çalıştığımız bu lezzetleri sizlerle buluştururken hem hijyen noktasında dikkatli davranıyor hem de paket servisimizde hızlı harekete ederek sizlere ürünleri sıcak ulaştırma noktasında dikkatli davranıyoruz. Sipariş verirken hakkımızda duyabileceğiniz en olumsuz eleştiri, sipariş verdikten sonra keşke daha fazla söyleseydim şeklinde duyulan pişmanlıktır. Kokoreçte olduğu gibi döner ve midyelerimizin de günlük ve taze olmasına özen gösteriyoruz. İçiniz rahat ve güvenli bir şekilde bu lezzete ulaşmak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve bu lezzetlere uygun fiyatlarla sahip olmaktır.

En sevdiğimiz hazır besinlerden olan kokoreç, midye dolma ve dönere ulaşabileceğiniz ortak bir adres olan Çatalca Kokoreç Tekin Usta’da buluşalım. Çatalca Kokoreççi Tekin Usta ile tanıştığınızda bir kez daha bize ulaşmak isteyeceksiniz.

Diğer İçerikler