Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
En İyi Kokoreç Nerede Yenir?
En İyi Kokoreç Nerede Yenir?
21.9.2020 00:00:00

En iyi kokoreç nerede yenir sorusunu soruyorsanız doğru adrestesiniz. Tekin Usta Kokoreç size damağınızda kalacak bir tat sunar.

Bol Baharatlı Ve Acılı Kokoreç

Herkes kokoreç sevmez ve bunun bilincinde olarak tadı güzelleştiren birbirinden özel baharatlarla sizlere kokoreç sunumu yapıyoruz. Özenle hazırlanan kokoreç malzemesinin pişirmesi ve kesilmesi, sizden gelen sipariş özelliğine göre belirlenmekte ve şekillenmektedir. Baharatlı kokoreçlerden sipariş ettiğinizde restoranımız porsiyon özelliğine göre bir hazırlık içerisine girer. Siparişlerinizin hazırlandığı ortam hijyeniktir ve gereken işlemler açısından titizlikle çalışmalar sürdürüyoruz. Porsiyon, tam ekmek, üççeyrek, yarım ekmek, çeyrek ekmek, İzmir usulü çeyrek, tam ve yarım ekmek türlerinden kokoreç siparişlerinizi verebilirsiniz.

Dezenfekte Edilen Alanda Kokoreç İmkanı

Bilindiği üzere etkisi küresel düzeyde olan salgın hijyen konusunda önemli bazı detayları da barındırmaktadır. İnsanlar artık bir mekana girişte iyi dezenfekte edilip edilmediği konusunda merak içeren durumları yaşamaktadır. Tekin Usta kokoreççi en iyi seçenekler yanında ortamdaki hijyeni de sağlayan kapsamlı bir çözüm sunar. Restoranımızın hem iç kısımları hem de dış bölümleri rutin olarak özel ve zararsız maddelerle dezenfekte edilmekte,  el dezenfektesi gibi detaylar, sosyal mesafe kurallarına da uyulmaktadır. Kokoreççimize gelen her misafirimize endişe duymadan yemek yiyecekleri bir ortam sunuyoruz.

Kokoreç Dışı Neler Var?

Kokoreç yemek istemeyen müşterilerimize alternatif yemek seçenekleri sunmaktayız. Örneğin  kebap çeşitlerinden Urfa, Adana, patlıcanlı, domatesli kebaplardan sipariş verebilirsiniz. Ciğer şiş, tavuk şiş, tavuk kanat, beyti sarma seçeneklerimizi de beğenen geniş bir kitleye yemek hazırlıyoruz. İsteyen müşterilerimize dürüm  çeşitlerini de sunuyoruz. Tavuk şiş, ciğer şiş, kaşarlı tavuk dürüm de sipariş verilmektedir.  Köfte seçeneklerinden de alarak keyifli şekilde  yemek yiyebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Akşam Yemeği

Genellikle et yemekleri öğlen ve akşamları tercih edildiğinden bu saatlerde ekonomik açıdan da uygun seçenekleri yemek üzere restoranımıza gelebilirsiniz.  Firmamızdan online sipariş ve telefonla sipariş avantajlarını değerlendirmelisiniz. Hız kazandıran kokoreç sipariş uygulamaları size artı sağlar. Hangi üründen alacaksanız buna göre bir seçim yaparak içecek de ekleyerek devam edebilirsiniz. Yemek porsiyonlarımız yeşillikle de desteklenerek daha da lezzetli hale getirilmektedir.

Diğer İçerikler