Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Esenyurt Kokoreççi Tekin Usta
Esenyurt Kokoreççi Tekin Usta
29.09.2020 00:00:00

Kokoreç ve midye başta olmak üzere geniş ürün çeşitliliğiyle 1999 yılından beri hizmet veren Esenyurt Kokoreççi Tekin Usta, online siparişler ile hizmetinizde.

Ülkemiz yemek kültürünün en önemli lezzetlerinden biri olan kokoreç, insanlar tarafından oldukça sevilmektedir ve yenmektedir. Bu ihtiyacı karşılamak için kurulan Esenyurt Kokoreççi Tekin Usta, temiz ve hızlı sipariş ağı ile online sipariş hattı kurmuş durumdadır.

Sadece web sitesi veya telefon üzerinden değil, aynı zamanda akıllı cihazlarda kullanılan uygulamaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Kokoreç severlerin her an ulaşabilmesi için kurulan online sipariş ağı ile dilediğiniz zaman sipariş verebilir ve bu benzersiz lezzete ulaşabilirsiniz.

Kokoreç ve Midye

Sadece kokoreç ile değil, aynı zamanda çok sevilen midye dolma alanında da online sipariş ağına sahip firmamız, bu alandan hem güvenilir hem de lezzetli olunabileceğinin göstergesi durumundadır. Temizlik ve hijyen noktasında hem kokoreç hem de midye konusunda titiz olan firmamızdan bu lezzetleri güvenle yiyebilirsiniz. En lezzetli kokoreç nerede diye sorduğunuz zaman aklınıza gelecek ilk cevap Kokoreççi Tekin Usta olacaktır. Hem kaliteli hem de lezzetli ürünlerimiz ile 20 yılı aşkın bir süredir sizlerin hizmetinizdeyiz.

Geniş Ürün Çeşidi

Sadece lezzetli midye dolma veya kokoreç ile değil, aynı zamanda ızgara ve döner çeşitleri ile de müşterilerimizi hizmet vermekteyiz. Online kampanyalar ile hem lezzetli hem de uygun menülerimize ulaşabilirsiniz.

Standartlara uygun üretim alanımız ve alanında uzman personellerimiz ile istediğiniz her an bizlere ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece online kanallarımızdan sipariş vermek ve sıcacık siparişiniz geldiğinde onun keyfini çıkartmak.

Temiz ve Güvenilir

Yaptığımız her ürünü yetkili makamların belirlediği standartların üstünde servis etmekteyiz. Biliyoruz ki lezzetli olmak kadar güvenilir olmak da önemlidir. Bu nedenle müşterilerimizin mutlu olmaları için sürekli çalışmaktayız. En taze ve hijyenik ürünler ile servis ettiğimiz ürünlerimizin sonunda bize kalan sadece para değil, aynı zamanda müşterilerimizin mutluluğu olmalıdır.

İstanbul en iyi kokoreç denildiğinde gösterilen tek adres olan Kokoreççi Tekin Usta olarak, her geçen gün müşterileri için daha fazla çalışmaktayız  

Diğer İçerikler