Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Fatih Kokoreççi Tekin Usta
Fatih Kokoreççi Tekin Usta
28.09.2020 00:00:00

20 yılı aşkın süredir kokoreç denildiğinde akla gelen Fatih Kokoreççi Tekin Usta, geniş online sipariş ağı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

En temiz kokoreç nerede yenir denildiğinde akla gelen firmamız, geniş sipariş hattı ile dilediğiniz her an sizinle beraberdir. Kokoreç denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan Tekin Usta, temiz ve güvenilir malzemesi ile kaliteli hizmet vermektedir.

Sadece kokoreç değil, Türk Mutfağının eşsiz lezzetlerinden olan midye dolmayı müşterilerine sunmaktadır. Temizlik ve kalitenin yanında lezzeti ile ön plana çıkan firmamız online sipariş alanında her geçen gün kendini yenilemektedir.

Geniş Sipariş Ağı

Müşterilerinin ayağına giderek lezzetlerini taşıyan firmamız online sipariş hattının yanında akıllı telefonlarda bulunan uygulamaları ile kesintisiz hizmet vermektedir. Online kokoreç hattı ile dilediğiniz zaman ve yerde bu eşsiz lezzetin tadına bakabilirsiniz.

Android ve IOS işletim sistemlerinde bulunan uygulamaları ile müşterilerine çeşitli kampanyalar sunan firmamız hem kaliteli hem de uygun lezzetler sunmaktadır.

Midye Dolmada Marka

En lezzetli midyeci sorusunun cevabı elbette Kokoreççi Tekin Usta olmaktadır. Kokoreç ve midye dolma gibi Türk Mutfağının eşsiz lezzetlerini sunan firmamız, midye dolma denince de akla ilk gelen isimler arasında olmaktadır.

Online sipariş ağı ve uygulama marketlerde bulunan uygulamaları ile müşterilerinin her alanda kendisine ulaşmasını hedefleyen firma konumundayız. Temiz ve kaliteli ürünleri ile daima standartların üstünde lezzetler sunmaktadır.

Geniş Yemek Menüsü

Sadece midye dolma ve kokoreç ile değil, döner ve ızgara gibi lezzetler ile müşterilerinin damaklarına hitap etmeye devam etmektedir. Kaliteli ürün seçimi ile lezzetli yemeklerin ilk adımını atmaktayız. Kesim ve pişirme olarak standartlara uygun şekilde hareket etmekteyiz. Kaliteli hizmet ve uzman personel ile hizmetinizdeyiz

Geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmeti ile bir marka haline gelen firmamız, her zaman ulaşabileceğiniz mesafededir. Online sipariş ağı ve akıllı telefon uygulamaları ile müşterilerimize istedikleri anda ulaşabilmekteyiz. Her şeyden önce müşteri memnuniyeti demekteyiz. Fatih Kokoreççi Tekin Usta olarak daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket etmekte ve müşterilerimizi misafir olarak görmekteyiz.

Diğer İçerikler