Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Florya Dürüm Hızlı ve Lezzetli Siparişin Adres Tekin Usta
Florya Dürüm Hızlı ve Lezzetli Siparişin Adres Tekin Usta
26.01.2019 00:00:00

Florya Dürüm

Dürümde Yeni Soluk: Tekin Usta Uygulama İle Sipariş

Günümüzde pek çoğumuz artık online olarak sipariş veriyoruz. O eski lokanta numaralarını buzdolabı üzerinde saklama zamanı sona erdi. Artık pek çok restoran ve lokanta günümüzün koşullarına uyum sağlıyor. Florya dürüm Tekin Usta da yeni koşullara göre kendini yeniliyor. Apple App Store ve Google Play’den Tekin Usta uygulamamızı bulabilirsiniz. Kolayca siparişinizi verirken her siparişte %10 indirim kazanın. Çalışma saatlerimiz ise: 11.00-03.30 olmakta birlikte bazen günlere göre değişkenlik gösteriyor.

Söz Konusu Tatlıyla İddialıyız!

Florya dürüm lokantaları arasında közde hazırladığımız tatlılarımızla iddialıyız. Dürüm, kötfe ve diğer siparişlerinin ardına künefemizi, sütlacımızı ve supanglemizi mutlaka denemelisiniz. Hatay usulü hazırladığımız künefemizin tuzsuz peynirini özel olarak alıyoruz. Bakır kaplarda közlenmiş ateşin üzerinde hazırladığımız künefemiz pek çok müşterimiz de öncelikli tercihi.

Ateşin üzerinde pişmiş sütlacın o tadını hepimiz biliriz. Özellikle de o hafif yanmış üst kabuk kısmı çoğumuzun favorisidir. Florya dürüm Tekin Usta lokantası olarak bu tadı tutturmak adına sütlacımızı ateşte hazırlıyoruz. Yine çikolata bazlı tatlımız supangleyi de böyle bir süreçten geçirerek hazırlıyoruz.

Florya Dürüm Tekin Usta İçecekler

Kebab, dürüm ve köfte ile en çok yakıştırılan içecekler; ayran, kola, şalgam ve şıradır. Lezzetlerin kombinlenmesi açısından acı severler için acılı şalgam bir numaralı tercih olabilir. Aynı şekilde soğuk ve birden ferahlama sağlaması için kol ve asitsiz bir içecek için ayran tercih edilebilir.

Bu içeceklerin yanına tercih edebileceğiniz Florya dürüm lokantası favori ürünlerimiz; Adana porsiyon, Ali Nazik, Beyti sarma, ciğer şiş porsiyon, kanat porsiyon ve karışık kebaplar. Eğer kalabalık bir misafir grubu ağırlıyorsanız, karışık kebap ve kanat porsiyon menülerimiz sizin için en uygun menüler olacaktır. Tekin Usta Florya dürüm restoranı olarak Ali Nazik müşterilerimiz tarafından da en çok tercih edilen yemeklerimizden biri. Eğer porsiyon yerine dürüm menülerimizi tercih etmek istiyorsanız; Adana, Urfa, ciğer şiş, kuzu şiş tavuk şiş ve çöp şiş dürümlerimizi tercih edebilirsiniz.

Hızlı servis, özenle hazırlanmış dürümler ve gelişmiş gönderim ağı ile Tekin Usta Florya dürüm restoranını tercih edebilirsiniz.

Diğer İçerikler