Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Florya Dürümcü: Tekin Usta Menü Avantajları
Florya Dürümcü: Tekin Usta Menü Avantajları
26.01.2019 00:00:00

Florya dürümcü Tekin Usta olarak ızgara, dürüm ve künefenize eşlik etmesi için menüler oluşturarak tatlı ve içecek de ekledik.

Avantajlı Menü 1 (Yarım Kokoreç + Künefe + Kola)

Florya dürümcü Tekin Ustadan bu menüyü tercih ederek içeceğinizi avantajlı bir şekilde alabilirsiniz. Kokoreç ve ardından künefenin lezzetini birlikte çıkartın. Bu menü ile birlikte kolanızı neredeyse bedavaya getirin!

Avantajlı Menü 2 (Adana Dürüm, Künefe + Kola)

İnce hamurdan açılmış lavaşa, satır kıymasını taze yeşilliklerle harmanlayarak Adana Kebabımızı hazırlıyoruz. Dürümün yağı ile sıkıca sarılan Adana dürümümüze Kola ve sonrasında tatlı olarak künefe eşlik ediyor.

Avantajlı Menü 3 (Porsiyon Tavuk + Künefe + Kola)

Daha önce hiç Hatay usulü soslu döner denediniz mi? Eğer denemediyseniz bu menü tam da size göre. Tekin Ustanın Hatay usulü döneri özel bir sosla hazırlanıyor ve porsiyon tavuk olarak sunuluyor. Bu menü künefe ve kola ile servis ediyor. Hem yeni bir lezzet denemek hem de fiyat avantajından yararlanmak için en uygun menülerden biri.

Her Siparişte Para Puan Kazan!

Florya dürümcü Tekin Ustadan yapacağınız her sipariş sonrası para puan kazanın! Her siparişinizde 5, ilk siparişinizde %10 para puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız para puanlarınızı dilerseniz siparişlerinizde kullanabilirsiniz. Google Playstore ve Apple Store’larda bulabileceğiniz Tekin Usta uygulamamız ile kolayca sipariş verebilir sorunsuz bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz. Uygulama üzerinden yine puanlarınızı kullanabilir ve puanlardan yararlanabilirsiniz. Her siparişte kazanacağınız %10 indirimi unutmayın ve kolayca sipariş verin!

 Florya Dürümcü Paket Servis: Tekin Usta

Online siparişlerde, pek çok restoran ve dürüm zinciri sorun yaşıyor. Geciken siparişlerden sonra çoğunlukla bir daha o yeri tercih etmiyoruz. Bu soruna karşılık Tekin Usta olarak geniş paket servis ağımız ile Florya dürümcü ya da diğer semtlerdeki siparişlerinize hızlı bir şekilde yanıt veriyoruz. Geniş ödeme seçenekleriyle dilerseniz nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak Sodexo ve Ticket yemek kartı gibi kartları da kullanabilirsiniz. Paket servisimize ve yemeklerimizin lezzetine dair görüşlerinizi sitemizde bulunan ‘’Görüşleriniz’’ bölümüne yazabilirsiniz.

Diğer İçerikler