Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Florya Kebapçı Meşhur Kokoreççi Tekin Usta
Florya Kebapçı Meşhur Kokoreççi Tekin Usta
2.10.2020 00:00:00

İnsanlar son zamanlarda yediklerinin lezzetli olması kadar kaliteli olmasına da özen göstermektedirler. Florya kebapçı dükkanları arasında hizmette çığır açan Tekin Usta kullandığı kaliteli malzemeler ve yaptığı lezzetli yemeklerle adından söz ettiren bir restoran haline gelmiştir.

 

Yaptığı Kampanyalar Ve Fiyatları

Yaptığı bir çok kampanyaları vardır. Florya kebapçı deyince herkes Tekin ustayı gösterse de sadece bir kebapçı değildir. Menüsü çok dolgun bir yerdir. Midye dolmadan tut lahmacun, döner gibi çok çeşitli ve lezzetli yemekleri menüsünde bulmak mümkündür.

 

Fiyatları piyasaya uygun ve makul fiyatlardır. Çok aşırı ucuza bu kadar kaliteli yemekler yemeniz mümkün değildir. Tekin Usta da ucuza yemek yemek isterseniz fırsatlı ürünlerden faydalanabilirsiniz. Kampanyalı ürünleri www.tekinusta.com adresine girerek görebilirsiniz. Aynı internet sitesinde menü de yer almaktadır.

 

Kuryesi Varmı?

Tekin usta florya kebapçı dükkanları arasında kurye ağı en geniş olan dükkandır. 7 gün 24 saat açık şekilde hizmet vermekte. Sürekli evlere sipariş alınmaktadır. Aynı zamanda yemeksepeti.com üyeliği de bulunmakta yemek sepetini kullanarak Tekin usta'dan istediğinizi yiyeceği sipariş vermeniz mümkündür.

 

Dükkanlarda Temizlik Sağlanıyor mu?

Tekin usta ismi franchising olarak bayilik vermektedir. Bayilik verdiği dükkanlar Tekin Ustanın üst düzey yetkililerince gezilerek temizlik ve hizmetleri sürekli teftiş edilmektedir. Devletinde yaptığı kontrollerle sürekli denetlenen Tekin usta dükkanlarında temizlik layığı ile sağlanmaktadır. Size en yakın olan Tekin ustaya giderek veya en yakın Tekin ustadan sipariş vererek yemek yiyebilirsiniz.

 

İnternette Aktifliği Ve Sırlarını Açıkça Paylaşması

Tekin Usta'nın internet sitesinde bir blog yer alıyor. Dükkanda yapılan yemeklerin nasıl yapıldığı, püf noktaları hakkında bilgiler buralarda sergileniyor. Bir çok yeni yemek tarifi burandan öğrenilebilir. Tekin usta insanların kalbini samimiyetiyle fethediyor diyebiliriz.

 

Kokoreççi Tekin Ustanın Tarihi

1999 yılında paket servis hizmeti sağlamak için Küçükçekmece'nin Yeşilova mahallesinden Florya bölgesine yemek taşımaya başlamıştır. Başlangıçta sadece kokoreççi dükkanıdır. Bu günlerde Tekin usta yemek uygulamalarında en üstte bulunan ve en çok tıklana restoranlar arasında yer almaktadır. Tekin usta ekibi online sipariş vermenin değer kazanacağını düşünerek bu alana daha fazla yatırım yapmış ve Tekin usta bayileri cirolarının çoğunu online siparişlerden kazanıyorlar. Tekin usta şartsız olarak öncelikli müşteri memnuniyetine bakmaktadır.

Mesleğini severek yapan Tekin usta ve ekibi gerek yaptığı lezzetli yemeklerle gerekse kullandığı kaliteli malzemelerle müşterilerini memnun etmeye her geçen gün devam etmektedir. Keyifli ve lezzetli bir yemek yemek için Tekin Usta'yı bir kez ziyaret etmelisiniz.

 

Diğer İçerikler