Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Florya Yemek Siparişlerinin Adresi: Tekin Usta
Florya Yemek Siparişlerinin Adresi: Tekin Usta
14.02.2019 00:00:00

Florya Yemek Siparişi Anında Sipariş: Tekin Usta

Gelişen teknoloji ile birlikte sipariş verme şekillerimiz de değişti. Artık pek çoğumuz sipariş vereceğimiz zaman restoranların web sitelerini kullanıyoruz ya da meşhur sipariş sitelerine giriyoruz. Tekin Usta olarak bu değişen dünyaya ayak uydurmak adına güncel bir web sitesi hazırladık. Modern arayüzü, kolay sipariş seçenekleri ve ödeme yöntemleri ile bize kolayca ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak Florya yemek siparişi için hem iOS hem de Android için Tekin Usta uygulaması geliştirdik. Uygulamamızı indirip, bize oradan da ulaşabilir, sipariş verebilirsiniz. Vereceğiniz ilk siparişlerinizde %10 indim kazanacağınız sistem sayesinde kampanyalı menülerimizi çok daha ucuza sipariş edebilirsiniz. 

En Çok Tercih Edilenler: Florya Yemek Siparişi Tekin Usta

Gece saatlerinin vazgeçilmezi, acıktığımızda akla ilk gelen yemeklerden biri olan: Kokoreç. Meşhur Kokoreççi Tekin Usta, 1999 yılından bu yana Florya yemek siparişi dendiğinde akla ilk gelen restoranlardan. Yılların getirdiği deneyim, meslek aşkı ile birleşince ortaya damak çatlatan lezzetler çıkıyor. Kokoreç söz konusu olduğunda en iddialı ustalardan biri olan Tekin Usta, özel baharat karışımı ve satır kıyım kokoreçi ile Florya yemek siparişi söz konusu olduğunda akla gelen ilk kokoreççilerden.

3 çeyrek kokoreç kampanyamız müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen menülerimizden. 3 adet çeyrek kokoreç doyuruculuk açısından oldukça yeterli. Domates, pul biber ve kekik ile hazırladığımız kokoreçle birlikte yenen midye dolmamız güzel bir ikili oluşturuyor. Yıllardır birlikte çalıştığımız et tedarikçilerimiz sayesinde etin en güzel yerinden hazırladığımız Urfa Kebap, yine menümüzün en çok tercih edilenlerinden.

Tüm bu lezzetli yemeklerden sonra ağzımı tatlandırmak için eşsiz künefemizi denemenizi de öneriyoruz. Özel dil peyniri kullandığımız künefemizi köz ateşinde hazırlıyoruz. Bildiğiniz gibi eskiden yemeklerimizi bakır kaplarda hazırlıyorduk. Yemeğin lezzeti sıcaklıktan geliyordu fakat günümüzde kullanım zorluğundan tercih edilmiyor. Künefemizi hazırlarken bakır kaplar kullanıyoruz böylece o eski lezzeti yakalamaya devam ediyoruz.

11-03.30 çalışma saatleri arasında web sitemiz, uygulamamız ve yemek servisi sağlayıcılarından bizlere sipariş verebilirsiniz. Florya yemek siparişi de dahil olmak üzere İstanbul’un pek çok bölgesine paket servisimiz vardır.

Diğer İçerikler