Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
İstanbul Florya Yemek Siparişi Meşhur Tekin Usta
İstanbul Florya Yemek Siparişi Meşhur Tekin Usta
31.01.2019 00:00:00

İstanbul Florya Yemek Siparişi; Kebap, Köfte, Dürüm ve Kokoreç

Meşhur kokoreççi Tekin Usta, birlikte çalıştığı tedarikçileri sayesinde yıllardır özenle sarılmış ve iyi muhafaza edilmiş kokoreçler almaktadır. Kokoreç, uykulukla birlikte gece geç saatlerde ya da ana menülerde keyifle yenebilecek bir yemeğimiz aslında büyük bir kültürel ögemiz. O satırla ince ince dilinen kokoreç, çeşitli baharatlarla harmanlanarak güzel bir lezzete kavuşur. Zaten Tekin Ustanın kokoreçini diğer kokoreçlerden ayıran en büyük özellik de uzun yıllardan sonra oturan baharat ve kaliteli et birleşimi. Son yıllarda yapılan araştırmalara göre kokoreçin yüksek oranda doğal probiyotik içerdiği tespit edildi. Probiyotikler bağışıklık sistemimizi güçlendiren ve hasta olmamamız için çalışan sistemlerimizi güçlendiriyor. Bu haberlerle birlikte kokoreçe olan ilginin artması yeni kokoreç sunum şekilleri de getirdi. Uzay kokoreç ve halka kokoreç gibi yeni sunum şekilleri ile sunulan kokoreç, baharat ve domatesle birlikte servis ediliyor. Eğer baharatsız bir şekilde sadece kokoreç yemek istiyorsanız sade kokoreçimizi deneyebilirsiniz. İnce kıyım kokoreç severler için İzmir usulü kokoreçimizi menümüzde bulabilirsiniz.

Florya yemek siparişi ya da diğer semtlerden gelen siparişleri ulaştırmak Tekin Usta için oldukça hızlı bir işlem. İstanbul’da pek çok semte paket servisimiz vardır. Florya dürüm, Sefaköy yemek ve yine Florya yemek siparişleriniz için Tekin Usta, daima hızlı, lezzetli ve güvenilir siparişlerin adresi. Florya yemek siparişlerinizi sitemizden ya da App Store ve Google Play’de bulunan Tekin Usta uygulamamızdan verebilirsiniz. Vereceğiniz ilk siparişlerinizden kazanacağınız %10 indirimi kullanabilir böylece çok daha makul fiyatlara mükemmel lezzeti yakalayabilirsiniz.

Tatlılarımız: Künefe, Supangle ve Sütlaç

Yemek kültürümüz kadar tatlı kültürümüz de oldukça geniş. Söz konusu kebap, köfte ve kokoreçse ardından yenen tatlılar da bunlara yaraşır lezzette olmalı. Tüm bu yemekleri pişirdiğimiz köz ateşimizde yapılmaktadır. Birinci sınıf kalite ürünler kullandığımız tatlılarımızın lezzeti malzemenin yanında pişirme şeklimizden geliyor. Sütlaçlarımızı fırında, üstü hafif yanık kabuk tutana kadar pişiriyoruz. Kakaolu tatlı sevenler için menümüzden supangleyi öneriyoruz.

Diğer İçerikler