Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Kebapçı Tekin Usta Küçükçekmece’nin Her yerinde
Kebapçı Tekin Usta Küçükçekmece’nin Her yerinde
20.03.2019 00:00:00

Yıllar öncesinden günümüze uzanan, sofraların olmazsa olmazı lezzetlerini misafirlerinin beğenisine sunan ve Küçükçekmece’de hizmet veren Kebapçı & Dürümcü Tekin Usta’nın menüsünde yer alan favori lezzetlerden ‘Urfa Kebabı’ ve ‘Urfa Dürüm’, İstanbul’da yiyebileceğiniz en iyi alternatiflerden biri. Usta ellerde şekil alan bu has lezzetlere Urfa Dürümcüsü Tekin Usta’nın bol malzemesi ve özenli sunumu da eklenince damak zevkiniz ikiye katlanıyor. Bizden söylemesi!

Türk Mutfağı’nda önemli bir yer tutan ve Doğu Anadolu’nun lezzetleriyle menüsünü zenginleştiren Kebapçı & Dürümcü Tekin Usta’nın vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alan; Kaşarlı Tavuk Dürüm, Pide Tavuk Döner, Pilav Üstü Tavuk Döner, Tam Ekmek Tavuk Döner, Hatay Usulü Tavuk Döner, Tombik Tavuk Döner, Üç Çeyrek Tavuk Döner, Yarım Tavuk Döner, Porsiyon Tavuk Döner, Zurna Dürüm, Zurna Dürüm Kaşarlı ve Döner Dürüm’de misafirlerin beğenisine sunulmaya devam ediyor. Bu nefis lezzetleri şenlendirecek midye dolmalar, salatalar ve tatlılarla yemeğinizi unutulmaz bir damak tadına dönüştürebilirsiniz.
 

Misafirlerini doyumsuz bir lezzet yolculuğuna çıkaran Urfa Dürümcüsü Tekin Usta, közlenmiş yeşil biber, közlenmiş domates, yeşillik ve bulgur pilavıyla zenginleştirdiği Urfa Kebabı porsiyonuyla ‘yeme de yanında yat” deyimini adeta yaşatıyor. Ülkemizin yöresel mutfaklarının en güzel örneklerini paylaşan Kebapçı & Dürümcü Tekin Usta’nın isteğe göre soğanlı ve bol malzemeli ‘Urfa Dürüm’ lezzetiyle kendinizi Urfa’da hissedebilirsiniz.
 

Diğer İçerikler