Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Küçükçekmece Yemek Siparişi Vazgeçilmez Adresi Tekin Usta
Küçükçekmece Yemek Siparişi Vazgeçilmez Adresi Tekin Usta
26.01.2019 00:00:00

Küçükçekmece Yemek Siparişi Vazgeçilmez Adresi: Tekin Usta

Tekin Usta 1999 yılından bu yana Küçükçekmece yemek siparişi isteklerinize en kısa sürede cevap veriyoruz. Yemek siparişinde hızlı ve kaliteli hizmetin ne kadar önemli olduğunun farkındalığı ile çalışmaktayız. Online yemek siparişi konusuna önem verdiğimiz için iOS ve Android sistemler için uygulama geliştirdik. Siparişlerimizin çoğunu bu uygulamalardan almaktayız. Bu uygulamalarla online dürüm siparişi, online tavuk döner, online midye dolma da dahil olmak üzere küçükçekmece yemek siparişi alıyoruz.

Tekin Ustanın en büyük sırrı yıllardır süren meslek aşkı. Meslek aşkının yanında eti, garnitürleri ve pek çok ekstra malzemeyi yıllardır tanıştığı ve birlikte iş yaptıkları tedarikçilerden alması. Pek çok kişinin tercih ettiği tavuk dürüm, kokoreç ve diğer siparişlerimizi hijyen ve sağlık kurallarına uygun bir şekilde hazırlıyoruz. Lezzetin yanında ürünlerin taze olması da bizim için önemli. Yeşilliklerimizi ve etleri taze kalmaları için modern buzdolaplarımızda muhafaza ediyoruz.

Kokoreç Dendiğinde: Tekin Usta

Son zamanların en popüler sokak lezzetlerinden olan kokoreç yeni sunum şekilleri ile karşınızda. Halka şeklinde ve uzay kokoreç dediğimiz bütün kokoreçin sunulması en popüler sunum tarzları haline geldi. Tekin Usta kokoreç dendiğinde 1999 yılından bu yana İstanbul Küçükçekmece’de akla gelen ilk isimlerden. Yılların tecrübesi ile hazırladığı kokoreçler ve baharatı ile tercih ediliyor. İstanbul’un pek çok noktasına bu hizmeti sunan Tekin Usta, Küçükçekmece yemek siparişi vermek isteyenlere de bu eşsiz lezzetleri sunmak istiyor.

Acıktığın Anda Lezzet Yanında

Sizden aldığımız siparişleri hızlı bir şekilde hazırlayıp paket servislerimize veriyoruz. Paket servislerimizin, siparişleri size hızlı bir şekilde ulaştırabilmesi için pek çok personelle birlikte çalışmaktayız. İstanbul’un pek çok bölgesine hizmet veren Tekin Usta Küçükçekmece yemek siparişi isteklerinize de cevap veriyor. Paket servisi personellerimiz şu an en güncel POS cihazlarını kullanmakta. Böylece tüm bankaların kredi kartları ile uyum bir şekilde işlem yapabiliyoruz. Kredi kartlarının yanı sıra, artık günümüzde pek çok kişi Sodexo ve Ticket gibi yemek kartlarını da kullanıyor. Restoranımızda iki yemek kartı için de gerekli sistemimiz bulunmaktadır. Tüm siparişlerinizi ödeme şekillerinde bir sorun yaşamadan verebilirsiniz.

Diğer İçerikler