Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Pilav Üstü Döner Nasıl Yapılır?
Pilav Üstü Döner Nasıl Yapılır?
22.09.2020 00:00:00

Pilav üstü döner lezzetinden asla vazgeçemeyen bir grup var. Peki, pilav üstü döner nasıl yapılır?

Aslında yemeye doyamayacağınız bir lezzet olan dönerin pilav ile birleşmesi, harika bir lezzet yaratıyor. Pilav üstü döner nasıl yapılır sorusunun yanıtı da aynı şeklide profesyonel olarak veriliyor. Hem hızlı bir şekilde sipariş vermek hem de direkt olarak yapım hakkında bilgi almak mümkün. İşte nasıl yapıldığına dair detaylar…

Pilav Üstü Döner Tarifi

Sizin için nasıl yapılır sorusunun yanıtı veriliyor. Pilav ve dönerin ayrı ayrı yapılması, ardından birleştirilen bu iki lezzet ile tarifsiz bir tat yaratılması mümkün. Pilav, pirinçlerin haşlanması sonrasında tereyağı ile kavrulup ardından direkt olarak sıcak suda pişmesi ile tamamlanacaktır. Tavuk için ise tavuğun göğsünün kullanılması, sadece göğüs haşlanarak en iyi şekilde tiftiklenerek tavuğun üzerine konması ile tamamlanacaktır. Bu şekilde bir tavuklu pilav, sade olarak da tüketilebilir. Ancak dilerseniz pilav üstü döner tarifi için direkt olarak soslu bir tavuk ile de pilav üstü tavuk yapılabilir. Sizin genel olarak yemeye alışık olduğunuz tavuk dönerler için de pilav üstü yapımı sağlanabilir. Bu durumda baharat ya da diğer seçimler de tamamen size bırakılır. Nasıl bir pilav yemek istiyorsanız, ona göre tavuğun seçilmesi de söz konusu olacaktır.

Lezzetli bir pilav üstü tavuk döner siparişi verebilirsiniz.

Pilav Üstü Tavuk Döner Fiyatları

En iyi şekilde tadına doyamayacağınız tavuk döner için pilav üstü olması sizi geleneksel bir lezzete götürecektir. Bunun bilerek, memnun kalacağınız bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bakıldığında bu alanda aslında aynı zamanda uygun olan ödemeler ile sipariş vereceksiniz. Tavuk pişirmek hijyen açısından önemli olduğundan bunu görmezden gelmeden, direkt olarak tavuk sipariş edebilirsiniz. Hem hızlı bir şekilde sipariş vermeniz hem de kısa süre içinde teslim edilmesi gibi aşamalar olacaktır. Pilav üstü tavuk döner fiyatları kapsamında, dilediğiniz gibi hareket ederek anında siparişi tamamlayın. İndirimli ödemeler, uygun fiyatlar ve çok daha fazlası sizlere bilgi olarak sunulur. Tekin Usta’dan sipariş verebilirsiniz.  

Diğer İçerikler