Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Sefaköy Dürüm ve Yemek Siparişi İçin Tekin Usta
Sefaköy Dürüm ve Yemek Siparişi İçin Tekin Usta
26.01.2019 00:00:00

Sefaköy Dürüm

İstanbul’da dürüm dediğinde ilk akla gelen dürümcülerden biri olan Tekin Ustanın dürümünün lezzeti özene seçtiği dana ve tavuğun özel yerleri. Bununla birlikte yine el yapımı domatesli sosları ve yeşillikler dürümüne eşlik ediyor. Dürümün, köftenin ve kokoreçin ardından o leziz özel peyniri ile yapılmış künefe tatlısı Sefaköy Dürüm lokantası Tekin Ustayı eşsiz kılıyor.

Sefaköy Dürüm: Tekin Usta ve Köfte Menüleri

Evde, restoranda, seyyar satıcının yanında yani günün pek çok zamanı köfte yiyoruz. İyi bir köfteyi köfte yapan unsurlar nelerdir? Kıymanın iyi seçilmesi, iç harcının hazırlanması ve ustanın yıllanmış tarifi. Sefaköy dürüm lokantası Tekin Usta da yıllardır yaptığı köftesi ile tercih ediliyor. Özel tariflerinin yanında köfteyi pişirme şekli ile de lezzete lezzet katıyor. Sefaköy dürüm lokantası Tekin ustayı diğer köftecilerden ayıran noktalardan biri özel ızgara ile pişirmesi. Menüde ‘’yarım, tam, 3 çeyrek ekmek’’ olarak farklı porsiyonlar bulabilirsiniz. Ekmek arası köfteye ek olarak porsiyon köfte ve kilo ile köfte de alabilirsiniz. Kilo ve porsiyon Köfte siparişlerinin yanında ızgarada közlenmiş biber, domates, patates ve salata da veriyoruz.

Çok Satanlar

En çok satanlar ve yine Sefaköy dürüm lokantasının iddiali yemeklerinden biri olan Ali Nazik. Ali Nazik Antep’in bağrından çıkan yoğurt, patlıcan ve kebabın harmanlanarak oluşturduğu nefis bi yemektir. Yine çok satanlar listemizde üst sıralarda olan beyti, müşterilerimiz tarafından çok tercih ediliyor. Karışık ızgaramız kendi ürünlerimizden ve ustalarımızın hamaratlı elleri ile yapılmaktadır. Köz ateşinin doğallığından gelen lezzeti, hiçbir şekilde lezzetini kaybetmeden sizlere sunuyoruz. Kokoreç ve dürümle birlikte lezzeti de artan midye dolması da yine Tekin Ustanın çok satanlar listesinde üst sıralarda.

Hızlı Servis ve Mobil Uygulama İle Kolay Sipariş

Dürümün tek başına lezzet olması artık yeterli değil. Bunun yanında hızlı ve özenli bir paket servisi yoksa o lezzetin tadını çıkartamıyorsunuz. Buradan yola çıkarak, güvendiğimiz ve özenle hazırladığımız o damat çatlatan lezzetlerimizi en iyi şekilde sizlere servis etmek için uğraşıyoruz. Bu doğrultuda paketleme işlemimizi büyük bir özenle hazırlıyoruz. Ulaşımda sıkıntı yaşamamak adına pek çok semte hızlı servis gönderimi yapıyoruz. Sefaköy dürüm aradığınızda anında hızlı paket servisimizle alternatifleriniz arasında yer alacağımıza eminiz.

Günümüzde herkesin cebinde bir kredi kartı var. Neredeyse nakit alışverişlerimizin de yerini aldı diyebiliriz. Bunu bildiğimiz için paket servislerimizde sefaköy dürüm lokantasından sipariş verdiğinizde tüm kredi kartları ile kullanabileceğiniz pos cihazlarını kullanıyoruz. 

Diğer İçerikler