Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Sefaköy Dürümcü
Sefaköy Dürümcü
26.01.2019 00:00:00

Sefaköy Dürümcü

Lezzeti sınırlarımızı aşmış, hepimizin ufak kaçamaklarının ilk adresi olan dürümcüler, yeni sipariş ve ödeme yöntemleriyle de vazgeçilmezlerimiz olmaya devam ediyorlar. Hem lezzeti hem de pratik oluşu ile siparişlerimizin vazgeçilmezi.

Kolay Siparişin Adresi: Tekin Usta

Eskiden daha çok dürüm dükkanlarına giderek dürüm yiyebiliyorduk fakat yemek sipariş yöntemlerinin de dijitalleşmesi ile artık dürümcülerden sipariş vermek çok kolay. Tekin Usta olarak İstanbul’un pek çok noktasına paket servis yapabiliyoruz. Sefaköy dürümcü siparişleri için paket servislerimizi semtlere göre ayırdığımızdan dolayı herhangi bir gecikme yaşamadan en kısa süre içinde size ulaştırıyoruz.

Google Play ve App Store’daki Tekin Usta uygulaması ile Sefaköy dürümcü adresimize daha kolay ulaşabilir yine uygulama üzerinden pratik bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Izgara, Kokoreç ve Dürümün Adresi: Sefaköy Dürümcü Tekin Usta

Son zamanlarda tıbbi olarak da faydaları anlatmakla bitmeyen Türk sokak lezzetlerinden biri olan olan Kokoreç, Tekin Ustanın domates, soğan ve özel yeşillik karışımı ile mükemmel bir lezzet şölenine dönüşüyor. Özellikle geç saatlerde daha fazla tercih ettiğimiz uykuluk, kokoreç gibi ürünleri Sefaköy Dürümcü Tekin Ustadan sipariş edebilirsiniz. 11.00-03.30 arası çalışma saatleri ile geç saatlere kadar hizmet veriyor. Yine menümüzde damak zevkinize göre İzmir usulü iri kıyım kokoreç de bulunmaktadır. Hepimizin bildiği gibi kokoreçe en iyi eşlik eden lezzetli midye dolmalarımızı da yine menüden bulabilirsiniz. Çeyrek ya da yarım olarak servis ettiğimiz kokoreç için en çok tercih edilen seçenek: 3’lü çeyrek kokoreç menüsü. Dürüm menümüzde bulunan; adana, urfa, ciğer şiş, kuzu şiş, tavuk ve çöp şiş dürümlerinize isteğe göre domates, soğan, marul ve sos ekliyoruz.

Yemekten Sonra Tatlı Lezzeti

Sefaköy Dürümcü Tekin Usta olarak, yemeklerden sonra yiyebileceğiniz, fırınlarımızda özel olarak hazırladığımız supangle, künefe ve sütlaçlarımızla ağzınızı tatlandırmaya geliyoruz. Odun ateşi ve özel tuzsuz peynir kullanarak hazırladığımız Hatay Künefesi değişmez tatlılarımızdan birisi. Künefeye ek olarak özenle hazırladığımız supangle ve sütlaçımızla hizmetinizdeyiz. Avantajlı menü-kampanyalarımızla içecek ve tatlıyı dürümünüze ekleyerek kendinize bir menü oluşturabilirsiniz.

Diğer İçerikler