Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Sefaköy Kebapçı Kokoreççi Tekin Usta
Sefaköy Kebapçı Kokoreççi Tekin Usta
2.10.2020 00:00:00

Tekin Usta sefaköy kebapçı olarak paket servis hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Kokoreç, döner ve kebaplar tüm müşteriler tarafında sevilerek tüketilmektedir. Uzun yıllar önemli deneyimler kazanan firma lezzetli ürünler sergilemektedir. Online sipariş üzerinden çok yoğun ilgi gören bir firmadır. Bu alanda en çok ziyaret edilen yemek siteleri arasındadır. Web sitesi üzerinden tüm yemek çeşitleri hakkında içerik bilgileri paylaşılmaktadır. Tüm müşterileri sefaköy kebapçı müdavimleri haline gelmiş durumdadır.

 

Tüm siparişler büyük bir özenle alınmakta olup titizlik içerisinde hazırlanmaktadır. Daima sıcak yemek ulaştırma prensibi sefaköy kebapçı için önemli bir kıstastır. Rakiplerine karşı her daim bir adım önde olan çalışmaları yer almaktadır. Tekin Usta müşterileri aldığı lezzet ile yeni müşteri kazanımları sağlamaktadır. Bu lezzet ile tanışan müşteriler bu tadı tekrar tekrar tatmak istemektedirler. Tekin Usta sektörüne ait tüm yeniliklere ve gelişmelere açık olan bir firmadır. Özel lezzet ve soslarıyla bağımlılık yapan bir gıda firmasıdır. Tüm müşteriler web sitesi ziyaretlerine beklenmektedir.

 

Sefaköy Kebapçı Kokoreççi Tekin Usta

 Tekin Usta birçok çeşit ile lezzet seçenekleri sunmaktadır. Tüm ürünler işin uzmanı şef tarafından ustalıkla yerine getirilmektedir. Firmaya has lezzet ve özel dokunuşlar büyüleyici etki yaratmaktadır. Tüm müşteriler lezzet tercihlerine göre aşağıda yer alan kategoriler içerisinden seçim yapabilirler.

Firma 1999 yılında paket servis hizmetleri ile faaliyetine başlamıştır. Her zaman en doğru ve kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamıştır. En mutlu müşteri en iyi hizmet ile sağlanacaktır. Firma tüm hizmetlerinde en üst düzeyde müşteri memnuniyeti kazanmayı hedefler. Sağlanan bu memnuniyet firma içinde olumlu dönüşler yaratmaktadır. Müşteri yorumlarını daima dikkate alan bir firmadır. Müşteriler ile içinde bulunduğu iletişim sayesinde fark yaratmaktadır. Yorumlar firmanın çalışma stratejilerine yön veren etkiler yaratmaktadır.

 

 Kokoreçler: İzmir, vakumlu, atom, halka, sade ve roket kokoreç seçenekleri yer almaktadır.

 Dönerler: Ekmek arası tavuk döner, kaşarlı dürüm döner, pilav üstü döner seçenekleri yer almaktadır.

 Midye: Midye dolma seçenekleri yer almaktadır.

 

 Tekin Usta Farkı

 

 1. Tekin Usta eşsiz lezzet patlaması sunmaktadır.

 2. Her ürün firmaya has özel baharatları ile fark yaratmaktadır.

 3. Mobil uygulamalar üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verilebilmektedir.

 4. Gece 02:00 saatine kadar hizmet sunulmaktadır.

 5. Nakit ödeme, kart ile ödeme ve yemek kartları ile ödeme seçenekleri sunulmaktadır.

 6. Online sipariş ile çeşitli kampanyalar sunulmaktadır. Bu kampanyalar ile hem kaliteli hem de hesaplı hizmet sunulmaktadır.

Diğer İçerikler