Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Sefaköy Yemek ve Sefaköy Dürüm Siparişi için Tekin Usta
Sefaköy Yemek ve Sefaköy Dürüm Siparişi için Tekin Usta
14.02.2019 00:00:00

Sefaköy Yemek, Sefaköy Dürüm, Sefaköy Dürümcü Siparişi Değişmeyen Adresi: Tekin Usta

Tavuk döner hem ucuz hem de pratik oluşu ile hepimizin açıktığında ilk akla gelen yemeklerden. Basit, pratik aynı zamanda lezzetli bir yemek olan tavuk dönerin pek çok yapılış şekli var. Dürüm, ekmek arası ve porsiyon olmak üzere 3 farklı yapılış şekli olan Tekin Usta tavuk döneri, diğerlerinden ayıran özel sosu. Tekin Usta, hazırladığı özel sosu ile harmanladığı tavuk döneri yine hafif soslu sıcacık lavaşa sarılır. Oldukça doyurucu olan tavuk dürüm, Sefaköy yemek siparişi vermek isteyenler için hem cep dostu hem de lezzeti ile damak dostu. Dilerseniz dürüm yerine ekmeği de tercih edebilirsiniz. Porsiyon olarak da sunduğumuz tavuk döneri, turşu patates ve garnitürlerle sunuyoruz.

Ödeme Kolaylığı ve Servis Hızı Dendiğinde Tekin Usta

Artık değişen dünya ile birlikte pek çok kişi yanında nakit taşımıyor ya da ihtiyaç duymuyor. Bu yüzden artık günlük işlerimizi kredi kartlarımızla gerçekleştiriyoruz. Siparişlerinizi kredi kartı, nakit ve diğer yemek kartları ile ödeyebilirsiniz. Hızlı servis ağımızla İstanbul’un pek çok semtine paket servis hizmetimiz vardır. 11-03.30 çalışma saatleri arasında açık olan restoranımızdaki bazı kampanyalı menüler aşağıdaki gibidir:

Menü 1: Yarım Kokoreç + Künefe + Kola kampanya menümüzle içeceğinizi çok daha uygun fiyata alabilirsiniz.

Menü 2: Adana Dürüm + Künefe + Kola menümüz ise Adana dürüm severler için oldukça uygun fiyatlı. Tatlının da içinde bulunduğu menüde kolanızı çok daha uygun fiyata getirmiş olacaksınız.

Menü 3: Porsiyon Tavuk + Künefe + Kola menümüzde ise Hatay usulü özel soslarla hazırlanmış tavuğunuzla birlikte tatlı yiyebilirsiniz. Diğer menülerde olduğu gibi bu menüde de kola çok daha uygun fiyata gelmekte.

10’lu 20’li 30’lu Midye Dolma Sefaköy Yemek Menü

Midye başladığımızda yemekten kendimizi alıkoyamadığımız atıştırmalıkların başında geliyor. Meşhur Kokoreççi Tekin Ustanın hazırladığı 10, 20 ve 30’lu paketlerle birlikte midye dolmalarınızın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

1999’dan bu yana Florya bölgesinde hizmet vermekte olan Meşhur Kokoreççi Tekin Usta, Sefaköy yemek, Sefaköy dürümcü ve Sefaköy dürüm isteklerinize en hızlı şekilde yanıt vermektedir.

Diğer İçerikler