Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Söğütlü Çeşme Mahallesi Kokoreçci Tekin Usta
Söğütlü Çeşme Mahallesi Kokoreçci Tekin Usta
3.10.2020 00:00:00

Kokoreç ve döner lezzet deneyimi sizlerle bir araya geliyor. Tekin Usta çok özel tarifleri ile sokak lezzetlerine farklı bir anlam katıyor.

Söğütlü Çeşme mahallesi Kokoreçci Tekin Usta kokoreç ve döner gibi tatlarıyla sokak lezzetlerini çok farklı hale getiriyor. Kokoreçte mükemmelliği arayanlara Tekin Usta beklenenden fazlasını veriyor. Sizde bu mekanda kokoreç yemekten asla pişman olmayacaksınız. Sevdiğiniz insanlarla beraber uzun uzun oturup muhabbet edebileceğiniz bir mekan olan Tekin Usta vazgeçilmez duraklardan biri olacak. Ekmek arası kokoreç seçeneği ile beraber tabakta servis imkanı da yer alıyor. Tekin Usta farklı pişirme ve sunum teknikleri ile fark yaratmayı başarıyor. Günün hemen her saatinde çok özel kokoreç tatlarını bulabilirsiniz. Tekin Usta temizliği ve lezzetiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yıllardır lezzet konusunda taviz vermeden yolunda devam eden Tekin Usta pişirdiği sokak lezzetlerini en uygun fiyatlardan sunuyor.

Unutulmaz Kokoreç Deneyimi

Aradığınız leziz sokak lezzeti Tekin Usta Söğütlü Çeşme mahallesinde sizleri bekliyor. Yılların eskitemediği bu mekan Söğütlü çeşmenin en özel yerlerinden birinde bulunuyor. Kalitesinden ve hizmetinden ödün vermeyen Tekin Usta kokoreç yemek isteyenlerin durağı olmaya devam ediyor. Baharatı, ekmeğin tazeliği ve dolgun eti ile her daim beklenenlere yanıt veriyor. Kokoreçlerin fiyatları da oldukça ekonomik şekilde bulunuyor. Hem ucuz hem de kaliteli bir yemek deneyimi istiyorsanız Tekin Usta’ya hemen uğramanız gerekiyor.

Söğütlü çeşmede yer alan Tekin Usta İstanbul Tarihi Yarımada‘nın en iyi kokoreççisi olarak göz önünde bulunuyor. Tadıyla adından söz ettiren bu mekânda isterseniz İzmir usulü kokoreçinde tadına varabilirsiniz. Söğütlü çeşmenin en işlek noktalarından birinde konumlanan Tekin Usta her geçen gün daha fazla kişiye hitap ediyor. Söğütlü Çeşme mahallesi  kokoreççisi şimdi sizleri bekliyor.

Lezzetiyle adından söz ettiren Tekin Usta Söğütlü çeşmede yer alıyor. Tekin Usta yıllardır aynı noktada müşterilerine çok özel lezzet deneyimi yaşatıyor. Kısa süre içerisinde müdavimlerini oluşturmuş kokoreççilerden biri olmayı başaran Tekin Usta aynı zamanda Anadolu Yakası’nda en iyi kokoreççiler arasında anılıyor.

Diğer İçerikler