Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Tepeüstü Kokoreççi
Tepeüstü Kokoreççi
15.02.2019 00:00:00
Blog
Tepeüstü Kokoreççi
Tepeüstü Kokoreççi Tekin Usta
15.2.2019 00:00:00

Tepeüstü Kokoreççi Tekin Usta

Türkiye'nin kendine has lezzeti olan kokoreç, hepimizin keyifle yediği yemek çeşitlerindendir. Gün geçtikçe yaygınlaşan kokoreççiler gittikçe daha lezzetli sunumlar ve çeşitler üretmektedirler.

Kokoreç zevkini daha uzun süre yaşayabilmeniz için Tepeüstü Kokoreç ile karşınızdayız. Hepimizin bildiği gibi kokoreç tadına doyulmayan, yedikçe daha da istenen bir yiyecek ve biz de bunu bildiğimiz için daha uzun süren kokoreç lezzeti için tam porsiyon uzay kokoreçi menümüze ilave ettik. Tepeüstü kokoreçi yarım ekmek, çeyrek ve 3 çeyrek arasına; kekik, pul biber, kimyon ve tuz ile karıştırarak sunuyoruz. Tekin Usta kokoreçe ek olarak en çok satanlar listemizde yer alan halka kokoreçimizi de tadabilirsiniz. İnce kıyım kokoreç severler için Tepeüstü Kokoreççi Tekin Ustamızın ince satır ile yaptığı İzmir usulü kokoreçini tavsiye ediyoruz.

Kokoreçi daha sade, baharatı az sevenler de var bunun için sade kokoreç severlere özel ‘’Sade Kokoreç’’ menülerimiz de vardır. Kekik pul biber ile servis ettiğimiz sade kokoreçlerin içeriklerini yine siz belirleyebilirsiniz. Kokoreçte olduğu gibi dürümde de sade lezzeti arayanlar için ‘’Sade kokreç’’ menümüzde.

Tepeüstü Kokoreçin Dostu Midye Dolma

Mutfağımızın atıştırmalık listesini başında yer alan tepeüstü Midye Dolma yine damak çatlatan lezzetlerimizden birisi. Midye dolmalarımızı 10’lu 20’li ve 30’lu paket şeklinde satıyoruz. Midye dolmalarınız ve kokoreçinizi yedikten sonra Tepeüstü kokoreççi Tekin Ustanın özel peynirle hazırladığı künefemizden yiyebilirsiniz. Künefe tatlısına ek olarak, fırın ateşinde hazırladığımız supangle ve sütlacımız da hizmetinizdedir.

Tepeüstü Kokoreççi Tekin Usta'nın geniş Paket Servis ağı ve Ödeme Şekilleri vardır.

 

Diğer İçerikler