Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Yarımburgaz Mahallesi Kokoreççi Tekin Usta
Yarımburgaz Mahallesi Kokoreççi Tekin Usta
3.10.2020 00:00:00

Güzel akşam yemeği veya öğle molanıza doyurucu bir sipariş vermek isteyenler için telefondan yarımburgaz mahallesi kokoreççi tekin usta  başvurusu yapabilirsiniz.

Misafirler Geldiğinde Kokoreç ve Midye Dolma

Misafir ağırlayan müşterilerimiz sipariş vererek güzel bir yemek ziyafeti elde edebilmektedir. Yemek hazırlamaya zamanınız yoksa sipariş vererek kokoreç, döner veya midye dolma seçeneklerimizden alabilirsiniz. Kokoreç üzerine midye dolma arkadaş etkinliklerinde sıkça tercih edilen bir sipariş türüdür. İsteyen müşterilerimiz döner de yiyebilmekte, bütünüyle döner siparişi de verebilmektedir.

Kokoreç yerken baharatlı keskin tatla beraber mutluluk hormonunuzda artış olur. Aynı etkiyi midye dolmalarda da hissedersiniz.  Yine dönerdeki özel salça sosu çok güzel bir tat verir. Damağınızda yediğiniz yemeğin tadı kaldığında güzel bir his oluşumu artacaktır.

Bir seferde çok sayıda kokoreç siparişi verirken ekmek arası, dürüm, kesit gibi tercihler yapılabilir. Aynı durum dönerde de geçerlidir. Bütün et ürünlerimizin pişirilme aşamaları ağır şekilde gerçekleşmektedir. Bu da ete güzel bir kızarıklık ve ekstra avantajlı tat verir. Kokoreççi Tekin Usta’da senelerdir bu alandaki yemek yapma tecrübesinin avantajlarını görebilirsiniz.

Kokoreç ve Döner Neyden Yapılır?

Kokoreç ve döner siparişlerinizde et, bumbar, süt kuzusu ince bağırsağı yağ, bolca baharat ve acı tüketmiş olursunuz.  Döner dana eti ve tavuk etinden hazırlanarak sunulmaktadır. Bolca özel hazırlanan siparişlerde vitamin mineral yönünden yüksek oranda bir ürün temin etmiş olursunuz. Midye dolma haşlaması da pirinçle doldurulan midye içi demektir.

Kullandığımız tüm ürünlerde hijyenik gıda üretimi konusunda detaylı bir prosedüre uyan,  gereken sertifikaları almış yerden temin yapmaktayız.  Bu durum güvenle siparişlerinizin oluşması yanında kurumsal bir gıda sunumu açısından da son derece önemlidir.

Bir üründen sipariş vermeden önce kendi yiyeceğiniz porsiyonu ve nasıl tüketmek istediğinizi bulmalısınız. Beyaz un yemeyenler için ekmek ve dürüm pek önerilmez ve eti olduğu gibi sade baharatlı vs. yiyebilirsiniz. Ekmek, dürüm, lavaş vazgeçilmezlerden biri diyorsanız da bu halde kokoreççi sipariş menü detaylarını bu şekilde oluşturabilirsiniz.  Ev, iş yeri, etkinlik çıkışları ve tüm diğer yerlerde siparişlerinizi bekliyoruz.

Diğer İçerikler