Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Yeni Mahalle Mahallesi Kokoreççi Tekin Usta
Yeni Mahalle Mahallesi Kokoreççi Tekin Usta
4.10.2020 00:00:00

Yeni mahalle mahallesi kokoreççi tekin usta en güzel tatları arayanlara etkili bir zemin sunuyor. Sipariş verebilir, bu tatları deneyebilirsiniz.

Etkinlik Çıkışlarında Kokoreç ve Midye Dolma

Konserler, akşam iş çıkışı, okul ve meslekle alakalı sınavların bitiminde, fuar etkinliği sonunda vs. kokoreç ve midye dolma yemek çok eğlenceli olabilir. Kokoreç ve midye dolmayı üst üste yediğinizde yemekten aldığınız tat katlanarak artmaktadır. Kokoreçte baharat yönünden çok yoğun bir tat bulunmaktadır. Bumbar ve ince bağırsak yağla kızardığında keskin bir tat ortaya çıkar. Bu tadı sadece etkinlik sonraları değil aynı zamanda evde, iş yerinizde öğle yemeği olarak veya canınız istediği diğer zamanlarda yiyebilirsiniz.

Kokoreç ve midye dolma sipariş vermek mutluluk hormonlarınızın artmasına katkıda bulunabilir. Kokoreç ve midye dolma bağışıklık sisteminize olumlu yönde katkı sağlar. Baharatlar bunda en çok etkiyi sağlayan bölümlerdir. Midye dolma, kokorecin ince bağırsak kısmı da yüksek besin değeri taşır.

Midye Siparişi

Midye dolma deniz mahsulüdür ve mineral yönünden güçlüdür. Kokoreççi Tekin Usta’da dilediğiniz kadar midye siparişi verebilirsiniz. Midye dolmaların içi önce hazırlanır ve iple bağlanarak haşlamaya alınır. Haşlama süresi vs. konusunda uzman şekilde ilerliyoruz.

Midye dolmaların en güzel tüketim şekillerinden biri ekmeksiz sade kokoreç ve ardından midye dolmadır. Bu ürünlerin tam tadını almak için bu şekilde bir yöntem bulabilirsiniz.  Midyelerin içinde de yoğun baharat ve acı vs. bulunabilir. Yüksek acı isteyenlere ek acı ekleyebilmekteyiz. Acı yerken yanına ayran, kola, soda, meyve suyu vs. söyleyebilirsiniz. Bu size ferahlık hissi verecektir.

Döner Sipariş

En keyifli yemeklerden biri olan döner sipariş telefondan hızlıca verilebilir. Dönerlerimiz özenle pişirilerek et ve tavuk seçenekleri ile sunulmaktadır. Ağır ateş ile dönerek pişen ve ince yaprak şeklinde kesilen, özel salçalı tadı daha güzel hale gelen döneri yanında salata, vs.. ile de tüketebilirsiniz. Dönerde sade et ya da dürümle tüketim sıkça tercih edilir. Dürümle döner yerken tek lavaş çift lavaş gibi seçim yapılabilir. Sizlere en güzel siparişleri göndermeyi her seferinde temel amaç olarak belirledik.

Diğer İçerikler