Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Yeşilköy Kokoreççi Tekin Usta
Yeşilköy Kokoreççi Tekin Usta
2.10.2020 00:00:00

Firma yeşilköy kokoreççi olarak 1999 yılında faaliyetine başlamıştır. Paket servis hizmetini en iyi ve hızlı şekilde sağlamaktadır. İnternet ortamında son derece etkili olan Tekin Usta en çok ziyaret edilen firmalar arasındadır. Online sipariş bölümü firma adına işin büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Tüm çeşitler ve bilgiler buradan edinilebilir. Tavuk dönerler, kokoreçler ve midye dolmalar yeşilköy kokoreççi tarafından en lezzetli şekilde sizlere ulaştırılır. Tüm çeşitler taze ve lezzeti üzerinde olarak yer almaktadır.

 

Firma olarak daima kalite ve en iyi hizmet amaçlanmıştır. Kaliteli hizmet beraberinde mutlu müşteri portföyünü oluşturacaktır. Firmanın hedefi her zaman için müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktadır. Bu sayede karşılıklı olarak olumlu sonuçlar doğuracaktır. Firma geniş ürün yelpazesi ile birçok istek ve ihtiyaca hitap etmektedir. Geniş ürün yelpazesi ile sektörde adından sıkça bahsettiren bir firma haline gelmiştir. En kaliteli, en lezzetli ürünler için web sitesi ziyaret edilebilir, bu kanal üzerinden sipariş verilebilir.

 

Yeşilköy Kokoreççi

İşin uzmanı ekip çalışanları ile sektörde fark yaratan bir oluşum haline gelinmiştir. Uzun yıllar kazanılan tecrübe tüm ürünlere lezzet olarak geri dönmüştür. Müşteri memnuniyetinde asla taviz vermeyen bir titizlik söz konusudur. Büyüyen servis ağı ile her geçen gün bir adım daha ileri gidilmektedir. Tekin Usta yeşilköy kokoreççi adına has özel lezzetler sunmaktadır. Tüm müşterilerine tekrar hizmet etmek ve yeni müşteriler kazanmak adına tüm çalışmalar devam etmektedir. Yenilikçi ve kendisini geliştiren yapısı ile hizmetleri sürmektedir.

 

 Sunulan Ürünler Nelerdir?

 1. İzmir Kokoreçleri

 2. Vakumlu Kokoreçler

 3. Izgara Usulü Kokoreçler

 4. Sade Kokoreçler

 5. Halka Kokoreçler

 6. Roket Kokoreçler

 7. Atom Kokoreç

 8. Midye Dolma

 9. Tavuk Döner

 10. Hatay Usulü Döner

 11. Kaşarlı Tavuk Dürüm

 12. Pilav Üstü Tavuk Döner

 13. Tombik Tavuk Döner

 

Tekin Usta Avantajları

Tekin Usta tüm müdavimleri tarafından sevilerek tercih edilmektedir. Tüm ürünler kalite standartları doğrultusunda ve üstün lezzetlerde sunulmaktadır. Hızlı ve sıcak olarak yemekler müşterilere en iyi şekilde ulaştırılır. Ürünler hızlıca paketlenir ve zaman kaybına yol açılmaz. Web sitesi üzerinden kolay bir şekilde sipariş verme imkanı bulunmaktadır. Nakit, kredi kartı ve yemek kartları ile ödeme imkanı sunulmaktadır. Firma indirim kampanyaları ile uygun fiyatlı kaliteli ürünler tüketirsiniz. Saat 12:00 ve 02:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kokoreç en lezzetli şekilde servis edilir.

 

 Mobil uygulama ile daha kolay sipariş verilmektedir. Lezzet garantisi sunan bir firma yapısı haline gelmiştir.

Diğer İçerikler