Başa Dön
Tekin Ustadan Efsane Lezzetler
Blog
Yeşilova Mahallesi Kokoreççi Tekin Usta
Yeşilova Mahallesi Kokoreççi Tekin Usta
3.10.2020 00:00:00

Yeşilova Mahallesi kokoreççi tekin usta  döner, midye kokoreç siparişlerinizi ekonomik ve hızlı şekilde alabileceğiniz bir ortam sağlamaktadır.

Yarım Ekmek Kokoreç

Kokoreci yarım ekmek yiyebilir, isteğe göre unlu mamulü de tüketebilirsiniz. Kokoreç, döner gibi etli yiyeceklerde siparişlerinizi hızlıca alarak kolay teslimat sunuyoruz.  Damak tadınıza uygun ürün çeşitleri, beklentilerinizi karşılayacak türden hazırlanmaktadır. Kokoreç siparişleriniz özenle temin edilen malzemelerden yapılır. Mumbar, ince bağırsak ve yağ teminini gıda kurallarına uygun sağlıklı yerlerden alıyoruz ve kendi firmamızda da aynı hassasiyeti sürdürüyoruz.

Yarım ekmek kokoreci ekmeksiz kesit dilim olarak da seçebilir ve tüketebilirsiniz. Bazıları bütün olarak da kokoreci isteyebilmektedir. Yani kömür ateşinden alınarak bütün halde de alabilirsiniz.  Bütün kokoreç alımlarında kendi istediğiniz şekilde eklemeleri ve servisi talep edebilirsiniz. Çoğu zaman baharat ile beraber küçük parçalara ayrılarak tüketim yapılır ve isteğe göre midye dolma ile işlem sürdürülür.

Ağır Ateşte Döner

Ağır ateşte pişen dönerin tadı güzel olur. Et ve tavuk dönerlerimiz tadı damağınızda kalacak şekilde hazırlanmaktadır. Sade et, tavuk döner talebinizi hızlı şekilde yerine getiriyoruz. Dönerlerden ne kadar ve hangi ekmek türüyle istediğinizi belirtmelisiniz.

İş yerlerinizde dönerli bir öğle yemeği size gereken enerjiyi sağlayacaktır. Tükettiğiniz enerjiye göre seçimlerinizi yaparsınız. Döner eti tadı damakta kalacak özel soslarla zenginleştirilmektedir.  Etle beraber özel bir tat da almış ve mutluluk hissinizi artırmış olursunuz.  Tekin Usta’dan döner siparişinizi her yerden talep edebilirsiniz.

Eğlence Çıkışları Midye Siparişi

Bir eğlenceye gittiğinizde oradan çıkınca kendinizi acıkmış hissedersiniz.  Bu acıkma hissini gideren en keyifli yiyeceklerden biri midye dolmadır. Taneyle damak zevkiniz doyana kadar midye dolma yiyebilirsiniz. Kokoreççi Tekin Usta’da özenle hazırlanan midye dolmalarınızı güvenle tüketebilir, arkadaşlarınızla keyifli zamanları güzel şekilde noktalayabilirsiniz.

Midye, döner ve kokoreç fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Bu faktörlerden biri miktar, porsiyon gramı ve yan ürünler gibi düşünülebilir. İçecek eklemesi varsa bunun türüne göre değişecektir.

İş yerlerinizde de midye dolma siparişi verilebilir. Evde misafirleriniz için en iyi seçeneklerden biri kokoreç üzerine midyedir.

Diğer İçerikler